Регіональний дайджест: Digital Regions Week, безоплатний офіс для підприємців «ПОWORKАТИ» у Житомирі, 1 774 ноутбуки для вчителів Сумщини

Прес-офіс Міністерства
11 листопада 2022, 14:03
  Перегляди 163

З початку місяця в українських областях проходять регіональні форуми Digital Regions Week. Заходи відбуваються в межах українського тижня регіональної цифрової трансформації у 8 областях України: Київській, Черкаській, Закарпатській, Тернопільській, Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Житомирській. Цифровізація регіонів є запорукою зростання та перемоги.   

 

Регіональні форуми організовані Міністерством цифрової трансформації України та національним проєктом Дія.Бізнес, за підтримки Програми розвитку ООН і Швеції та швейцарсько-української Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа. 

 

Житомирська область

 

Два тижні тому в Житомирі почав працювати безоплатний офіс для підприємців «ПОWORKАТИ», які переїхали до міста з інших регіонів України та внутрішньо переміщених осіб, що потребують тимчасового робочого простору. Там надають офісну техніку,  доступ до інтернету та локації для зустрічей. Послугами офісу вже скористалися 10 компаній.

 

Простір створено в межах програми EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП за фінансової підтримки Європейського Союзу та Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ).

 

Сумська область

 

Заклади середньої освіти Сумщини отримали 1 774 ноутбуки. Це полегшить роботу вчителів в умовах війни та проведенні онлайн-уроків. Ініціатива стала можливою завдяки співпраці Міністерства освіти і науки України, Міністерства цифрової трансформації України та компанії «Google». Проєкт є продовженням ініціативи «Ноутбук кожному вчителю».

 

Чернігівська область

 

У ЦНАПі Вертіївської громади тепер можна підтвердити особу з документами в Дії та поділитися цифровими копіями. За наявності смартфона та застосунку Дія в ньому громадяни мають змогу відвідувати центр без паперових документів. За останні 9 місяців послугами ЦНАПу скористалися 1,5 тис. жителів громади.

 

Загалом до центрів області за цей час звернулося понад 300 тис. громадян. Найпопулярнішими послугами серед населення є соціальні, зокрема оформлення субсидій, усіх видів допомог, довідок внутрішньо переміщених осіб, відповідних виплат, а також реєстрація місця проживання. 

 

Полтавська область 

 

На Полтавщині цифровізували 100% обласних спортивних споруд, всі дані внесені до Єдиного реєстру. Наступним кроком буде відцифрування споруд місцевого значення. Це дасть змогу громадянам отримати всю інформацію про спортивні споруди в своїх громадах, послуги, які там надають, графік роботи, контактні дані та доступність закладу для осіб із інвалідністю.

 

Інформацію про дитячо-юнацькі спортивні школи вже внесли Полтавська, Кременчуцька, Гребінківська, Котелевська, Горішньоплавнівська та Лубенська територіальні громади. А Піщанська громада внесла всі найменування.

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт