Регіональний дайджест: біометричне обладнання для ЦНАПів, електронні журнали в школах, виставка до Дня Української Державності та

  Перегляди 172

Мета цифровізації регіонів — зробити життя громад зручнішим, а ухвалення рішень — оперативнішим. Про те, які цифрові оновлення відбулися в п’яти областях України, читайте в новому дайджесті.

Полтавська область

 У День Української Державності в Полтавському краєзнавчому музеї відкрили виставку «Війна впритул». Формат виставки — кругові панорами у форматі зйомки 360°, що в деталях демонструють злочини, здійснені росією. Завдяки VR-окулярам кожен може побувати на місцях руйнувань, спричинених масовими обстрілами російськими загарбниками цивільної інфраструктури в Україні. За словами Ігоря Панченка, Заступника Полтавської ОВА, саме ці матеріали допоможуть у майбутньому притягнути агресора до відповідальності. Виставка вже була представлена в Європі та США в межах світового туру, присвяченого річниці повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Рівненська область

Сарненському ЦНАПу вручили комплекс біометричного обладнання, що допоможе оформлювати та видавати паспорти у формі ID-картки (за новим зразком). Центру також передали нові ноутбуки, моноблоки та портативні зарядні станції, які допоможуть покращити якість та швидкість надання послуг.

Рівненська ОДА провела брифінг на тему роботи ЦНАПів в умовах війни — його переглянули понад 1300 людей. Загалом за час повномасштабної війни в області з’явилося 5 ЦНАПів, а до кінця літа планується відкриття ще двох центрів у Варковицькій та Білокриницькій громадах.

Волинська область

На Волині запустили перший цифровий онлайн-дашборд впровадження електронних журналів у школах. Це допоможе зробити освітній процес прозорим та зрозумілим — кожен може побачити статус конкретної громади та залишити свій відгук або рекомендацію. Онлайн-дашборд розроблено на основі аналізу потреб освітян, учнів, батьків, а також громадськості й ЗМІ в інформуванні щодо впровадження е-журналів в області. Запуск дашборду дозволить покращити якість освітнього процесу і стане поштовхом до впровадження електронних журналів у 100% освітніх закладів області.
Дашборд доступний за посиланням: https://bit.ly/osvita_dashboard_journal

Вінницька область

Завдяки проєкту ПРООН «Надзвичайна грантова поміч для гуманітарної допомоги в Україні та сусідніх країнах: екстрене очищення від вибухонебезпечних предметів і розчищення залишків руйнувань для забезпечення безпечної мобільності людей та доступу до основних товарів і послуг під час надання гуманітарної підтримки» шість громад області отримали 14 портативних джерел живлення малої потужності GoalZeroYeti 500Х. Це забезпечить безперебійну роботу органів місцевого самоврядування та організацію надання державних, адміністративних та соціальних послуг населенню під час можливих відключень електроенергії.

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт