На Рівненщині 24 села під’єднали до мережі за інтернет-субвенцією

прес-офіс Міністерства
18 листопада 2021, 10:00
  Перегляди 862

32 соціальні заклади у 24 селах Рівненщини під'єднано до швидкісного інтернету в межах проєкту «Інтернет-субвенція».

Відтепер школи, будинки культури, бібліотеки дванадцяти громад під’єднано до мережі.

Загалом у рамках проєкту «Інтернет-субвенція» Міністерства цифрової трансформації України для Рівненщини передбачено понад 15 мільйонів гривень. Таким чином, доступ до оптичного інтернету вперше отримають мешканці майже 100 сіл у 34 громадах. А до мережі під’єднають понад 250 соціальних закладів.

«Плануємо, що всі громади, які беруть участь у проєкті, матимуть якісний інтернет вже до кінця грудня. Тим часом до кінця 2022 року заклади соцсфери користуватимуться ним безоплатно. Цей проєкт реалізовується максимально відкрито. А за перебігом тендерів можна стежити в режимі реального часу за допомогою онлайн-дашборду. Там показано детальну інформацію про кожну закупівлю», — пояснила заступниця голови Рівненської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Іванна Смачило.

В областях проєкт «Інтернет-субвенція» координують СDTO ОДА та їхні команди. Вони допомагають реалізувати масштабну ціль — 95% населення, соціальних об'єктів і головних автошляхів України покрити швидкісним інтернетом.

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт