21-й Дія.Центр відкрито на Рівненщині

  Перегляди 557

Відтепер жителі Гощі мають змогу отримати в єдиному просторі понад 300 адмінпослуг, комплексні послуги єМалятко та ID-14. Це 21-й Дія.Центр в Україні та 9, що відкрився без фінансової підтримки держави на розвиток мережі ЦНАП. 

У Дія.Центрі є місце з доступом до порталу Дія, де адміністратори навчають відвідувачів отримувати державні послуги онлайн та допомагають згенерувати COVID-сертифікат. 

Крім цього, у Дія.Центрі можна сплатити адмінзбір, комунальні платеж або відвідати голову територіальної громади. Також дотримані всі норми доступності для людей з інвалідністю та передбачено ігровий простір для відвідувачів із дітьми.

Нагадаємо, будь-який ЦНАП може стати частиною мережі Дія.Центрів, якщо відповідатиме 12-ти критеріям якості. Отримати фінансову підтримку від держави на розбудову Дія.Центру можна завдяки субвенції на розвиток мережі ЦНАП, яка в цьому році становить 231 млн грн. 

Загалом в Україні працює вже 21 Дія.Центр у 13 областях. Подивитися всі Дія.Центри можна на платформі Дія.Центрів.Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства та Комітету цифрової трансформації

Міністерство та Комітет цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт