16 ЦНАПів Дніпропетровщини отримали сучасні ноутбуки

  Перегляди 1221

Центрам надання адмінпослуг Дніпропетровщини передали 16 нових ноутбуків. Комп’ютери – для куточків самообслуговування клієнтів. 

 

«Це гуманітарна допомога від міжнародних донорів. Її передало Міністерство цифрової трансформації. Сучасні, потужні ноутбуки повністю готові до роботи – на них вже встановлене необхідне програмне забезпечення», – розповів заступник голови Дніпропетровської ОВА Іван Начовний.

 

Ноутбуки отримали 4 ЦНАПи у Криворізькому районі, по 3 – у Дніпровському, Нікопольському та Синельниківському районах, 2 – у Новомосковському, 1 – у Кам’янському. 

 

Комп’ютерами зможуть користуватися відвідувачі центрів надання адмінпослуг, яким облаштують спеціальні місця для самообслуговування.  

 

«Лише у 16 ЦНАПах області не було місць, де люди могли б працювати самостійно. Тепер такі куточки матимуть 100% наших центрів надання адмінпослуг», – додав Іван Начовний.   

 

Серед тих, хто отримав сучасний гаджет, – ЦНАП Межівської громади. Його керівниця Тетяна Бондик каже, що клієнти самі зможуть оформити довідку переселенця, подати заявку на державну допомогу. Та ще отримати багато сервісів через портал Дія. Адміністратори завжди будуть готові допомогти. 

 

«Наша громада в районі, де ведуться бойові дії. Але ми продовжуємо надавати послуги мешканцям. Жоден наш адміністратор не виїхав. Працюємо у повному складі», – розповіла Тетяна Бондик. 

 

Всього у Межівському ЦНАПі надають понад 200 послуг. Найбільш затребувані нині – соціальні. Це субсидії та інші пільги, виплати на дітей.

 

«Корисний подарунок. Відвідувачі його оцінять. Зможуть в нас і необхідний документ на електронну пошту відправити, і з порталом Дія познайомитися», – наголосила начальниця Слобожанського ЦНАПу Тетяна Олійник. 

 

Під час війни в області працює 161 точка доступу до адмінпослуг, де вже надали більше 402 тис. держсервісів. 

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт