Зручна статистика для громадян та влади: тестуємо новий портал Держстату

Прес-офіс Мінцифри
05 липня 2023, 12:50
  Перегляди 864

Продовжуємо цифровізувати Держстат, щоб кожен українець мав доступ до якісних даних. Запустили закритий бета-тест нового порталу. У тестуванні беруть участь представники бізнесу, громадськості та державних органів.

На новому порталі Держстату вся інформація зберігатиметься в єдиній системі замість окремих файлів, як було раніше. Тож українцям більше не доведеться витрачати багато часу на пошук потрібної інформації. Усі необхідні дані будуть на одній зручній платформі.

Крім того, кожен зможе скористатися «Банком даних». Це зручний інструмент, який дозволяє працювати з інформацією у вигляді графіків і таблиць. А ключові статистичні показники відображатимуться на інтерактивних дашбордах. Дані з порталу можна буде експортувати в зручному форматі (SDMX-CSV). Це дозволить швидко й ефективно аналізувати та поширювати необхідну інформацію. 

Оновлений портал також міститиме календар оприлюднення статистичної інформації та графік подання звітності. Тож користувачі статистики зможуть заздалегідь відслідковувати майбутні релізи, а респонденти — планувати подання звітів.

Портал Держстату розроблено за підтримки Програми EGAP, що реалізується Фондом Східна Європа та фінансується Швейцарією.

 

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт