Як український бізнес може долучитися до постачань Силам оборони? Покрокова інструкція в новому серіалі на Дія.Освіта

  Перегляди 295

Державний оператор тилу (ДОТ) разом з Дія.Освіта презентує освітній серіал «Дотичні. Як бізнесу стати постачальником ЗСУ».

Це перший в Україні курс для підприємців, який допоможе розібратися з особливостями ринку оборонних закупівель та стати невід’ємною частиною зміцнення армії. 

«Наша мета — створити прозорий і зрозумілий процес державних закупівель, щоб кожен український підприємець міг підтримати армію. Цей серіал — це конкретний крок до збільшення якісних постачань для ЗСУ, а також до зміцнення економіки України», — зазначив Міністр оборони України Рустем Умєров.

У 2024 році до закупівель ЗСУ долучилися 45 нових постачальників, а загалом ДОТ залучив понад 150 українських компаній. Цей показник може значно зрости завдяки зрозумілим і доступним освітнім інструментам та інформаційній підтримці.

«Ми в Мінцифрі будуємо найзручнішу цифрову державу, і насамперед це стосується таких ключових сфер, як освіта та оборона. Завдяки новому серіалу користувачі зможуть здобути необхідні знання про участь у державних закупівлях для ЗСУ. Це можливість для українських підприємців зробити внесок у зміцнення обороноздатності країни й водночас масштабуватися й створити нові робочі місця», — зазначила Валерія Іонан, заступниця Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції.

Освітній серіал містить дев’ять серій, які охоплюють усі аспекти співпраці бізнесу із ЗСУ — від реєстрації в Prozorro до виконання контрактів. Під час перегляду дізнаєтеся:

  • як відбуваються оборонні закупівлі;
  • хто та як вирішує, що й коли закуповувати для армії;
  • куди звернутися, щоб стати постачальником для військових;
  • як підготуватися до закупівлі та взяти участь у ній на Prozorro;
  • яким вимогам має відповідати бізнес, щоб стати постачальником ЗСУ;
  • як відбувається укладання договору та постачання продукції для військових. 

«Ми прагнемо створити доступний ринок, де український бізнес зможе долучитися до забезпечення ЗСУ якісною продукцією. Освітній серіал, який ми розробили, стане практичною інструкцією, що допоможе не лише зрозуміти, як відбуваються оборонні закупівлі — від пошуку запитів і підготовки до укладання договору та доставки, а й дасть змогу підприємництву розвиватися та стати частиною потужних змін у країні», — підкреслив Андрій Ремізов, директор Офісу з розвитку підприємництва та експорту.

Серіал стане в пригоді власникам як малого, так і середнього й великого бізнесів, які мають змогу постачати продукцію для ЗСУ: одяг, харчову продукцію, пальне та спорядження. Освітні матеріали також рекомендують до перегляду всім зацікавленим, зокрема громадським організаціям, які контролюють закупівлі.

«Прагнемо бути якомога зрозумілішими для українських підприємців, що беруть участь у публічних закупівлях. Бізнес, який готовий постачати якісний продукт, має усвідомлювати основні вимоги. Серіал дає всю необхідну інформацію, щоб зробити перший крок або більш упевнено рухатись обраним шляхом», — зазначив Арсен Жумаділов, генеральний директор ДОТ.

Переглядайте серіал за посиланням та робіть свій внесок у перемогу України над ворогом: https://osvita.diia.gov.ua/courses/how-businesses-can-become-a-supplier-to-the-armed-forces-of-ukraine 

Освітній серіал створено Державним оператором тилу у співпраці з Міністерством оборони, Міністерством цифрової трансформації, Офісом з розвитку підприємництва та експорту, Всеукраїнською економічною платформою «Зроблено в Україні», Електронною системою публічних закупівель Prozorro за підтримки проєкту Спеціального радника з питань оборони Великої Британії для платформи Дія.Освіта й порталу Дія.Бізнес.

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт