Як розбудувати комплаєнс та забезпечити стійкість підприємству: новий освітній курс на Дія.Бізнес
На порталі Дія.Бізнес зʼявився новий освітній курс, який допоможе представникам бізнесу здобути базові знання та навички у сфері доброчесності та комплаєнс-менеджменту.
А також напрацювати підходи для ведення прозорих бізнес-процесів, мінімізувати ризики та забезпечити стійкість та конкурентоспроможність компаній у майбутньому.
Курс «Зміцнюючи доброчесність: мінімізація ризиків та розбудова комплаєнсу бізнесом під час відбудови» містить 12 серій. Після перегляду ви дізнаєтеся:
- Що таке доброчесність та репутація бізнесу
- Що таке комплаєнс-система та як її впроваджувати
- Як ефективно працювати з персоналом
- Як перевіряти контрагентів для співпраці
- Як побудувати прозорі бізнес-процеси для потенційної участі у проєктах відбудови України
Спікери курсу — представники українського бізнесу, які успішно впроваджують комплаєнс на своїх підприємствах та діляться практичним досвідом і інструментами, які допоможуть налагодити внутрішні процеси та забезпечити високі стандарти етичної поведінки в бізнесі.
Освітній курс створений для малого та середнього бізнесу і побудований на основі міжнародних стандартів у сфері ділової доброчесності.
Пройти курс можна на порталі Дія.Бізнес за посиланням — https://business.diia.gov.ua/courses/zmitcniuiuchy-dobrochesnist
Комплаєнс — це система, яка допомагає компаніям попередити та подолати ризики недотримання вимог законодавства, правил і рекомендацій, етичних стандартів, а також на уникннути санкцій. Завдяки комплаєнсу, бізнес здобуває хорошу репутацію на ринку та довіру клієнтів і партнерів.
Окрім того, на порталі Дія.Бізнес опублікований гайд «Compliance Navigator: шлях до відповідального та ефективного бізнесу», який допоможе бізнесу ознайомитися з інструментами комплаєнсу, корисними посиланнями для перевірки контрагентів та працівників, а також рекомендаціями й практичними кроками для успішного впровадження комплаєнс-системи.
Освітній курс розроблено Всеукраїнською Мережею Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC) спільно з Офісом з розвитку підприємництва та експорту, національним проєктом Дія.Бізнес та за підтримки UNDP в Україні та фінансування Урядів Японії та Німеччини.
Відправ у Telegram