Як розбудувати комплаєнс та забезпечити стійкість підприємству: новий освітній курс на Дія.Бізнес

Прес-офіс Міністерства
18 березня 2024, 11:02
  Перегляди 322

На порталі Дія.Бізнес зʼявився новий освітній курс, який допоможе представникам бізнесу здобути базові знання та навички у сфері доброчесності та комплаєнс-менеджменту.

А також напрацювати підходи для ведення прозорих бізнес-процесів, мінімізувати ризики та забезпечити стійкість та конкурентоспроможність компаній у майбутньому.

Курс «Зміцнюючи доброчесність: мінімізація ризиків та розбудова комплаєнсу бізнесом під час відбудови» містить 12 серій. Після перегляду ви дізнаєтеся: 

  • Що таке доброчесність та репутація бізнесу 
  • Що таке комплаєнс-система та як її впроваджувати  
  • Як ефективно працювати з персоналом
  • Як перевіряти контрагентів для співпраці
  • Як побудувати прозорі бізнес-процеси для потенційної участі у проєктах відбудови України

Спікери курсу — представники українського бізнесу, які успішно впроваджують комплаєнс на своїх підприємствах та діляться практичним досвідом і інструментами, які допоможуть налагодити внутрішні процеси та забезпечити високі стандарти етичної поведінки в бізнесі.

Освітній курс створений для малого та середнього бізнесу і побудований на основі міжнародних стандартів у сфері ділової доброчесності. 

Пройти курс можна на порталі Дія.Бізнес за посиланням — https://business.diia.gov.ua/courses/zmitcniuiuchy-dobrochesnist

Комплаєнс — це система, яка допомагає компаніям попередити та подолати ризики недотримання вимог законодавства, правил і рекомендацій, етичних стандартів, а також на уникннути санкцій. Завдяки комплаєнсу, бізнес здобуває хорошу репутацію на ринку та довіру клієнтів і партнерів. 

Окрім того, на порталі Дія.Бізнес опублікований гайд «Compliance Navigator: шлях до відповідального та ефективного бізнесу», який допоможе бізнесу ознайомитися з інструментами комплаєнсу, корисними посиланнями для перевірки контрагентів та працівників, а також рекомендаціями й практичними кроками для успішного впровадження комплаєнс-системи. 

Освітній курс розроблено Всеукраїнською Мережею Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC) спільно з Офісом з розвитку підприємництва та експорту, національним проєктом Дія.Бізнес та за підтримки UNDP в Україні та фінансування Урядів Японії та Німеччини.

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт