Володимир Зеленський: «Цифрова країна — це потужний економічний розвиток»

Прес-офіс
20 жовтня 2020, 16:42
alt 391

Сьогодні в посланні до Верховної Ради Президент України Володимир Зеленський особливо виділив цифровізацію як важливий напрям розвитку країни.

«Це лише початок шляху до цифрової держави. 2021 рік стане початком входження країни у режим “без паперів”. Жодна державна установа не зможе вимагати від українців довідок, витягів чи інших папірців для отримання державних послуг. Наша мета — 100% державних послуг онлайн», — заявив Володимир Зеленський. 

Команда Міністерства цифрової трансформації вже заклала фундамент цифрової держави, яка стає зручним сервісом та спрощує життя громадян. Україна стала першою країною у світі, що має цифровий паспорт. За ним можна подорожувати або відкривати банківський рахунок онлайн. 

«Не людина для держави, а держава для людини. Це новий формат відносин між державою та громадянином. Де держава — це сервіс, зручний та зрозумілий», — зазначив Володимир Зеленський. 

Для українців вже доступні цифрові документи в застосунку Дія. Крім того, можна отримати будівельні послуги без чиновника та найшвидше у світі відкрити бізнес онлайн на порталі державних послуг Дія. А молоді батьки можуть скористатися сервісом єМалятко — отримати 9 послуг за однією заявою онлайн або у ЦНАПі чи пологовому. 

Крім того, Президент зазначив, що вже на наступних президентських виборах громадяни матимуть можливість за бажанням голосувати онлайн. 

«Цифрова країна — це не лише зручно. Це країна, де бюрократія та корупція стануть нетиповим явищем. Це потужний економічний розвиток, бо частка цифрової економіки у світі стрімко зростає», — прокоментував Володимир Зеленський.

Також Президент у посланні зазначив, що Україна вже стає світовим ІТ-хабом. Мінцифри створює віртуальну економічну зону — Дія.Citу зі спеціальним податковим, фінансовим та правовим режимом. Цей проєкт забезпечить розвиток креативного бізнесу та залучення іноземних інвестицій в Україну. 

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.