Власники зруйнованого майна зможуть подати заяву в Дії й отримати компенсацію за знищене житло. Долучайтеся до бета-тесту послуги
Незабаром послуга єВідновлення буде доступна для власників зруйнованого майна. Українці, чиї домівки були знищені через російську агресію, зможуть подати заяву в застосунку Дія та отримати компенсацію. Долучайтеся до бета-тесту послуги за посиланням.
З березня 2022 року в застосунку та на порталі Дія українці подали 468 тисяч повідомлень про пошкоджене та зруйноване майно. Щоб відбудувати будинки і кожен зміг повернутися в рідну домівку, Уряд запустив програму єВідновлення.
На першому етапі послуга була доступна лише для власників пошкодженого майна. Незабаром програма розширить можливості, і компенсацію зможуть отримати українці, чиї домівки були знищені під час повномасштабної війни.
Зараз ви можете зареєструватися на бета-тест важливого оновлення єВідновлення — компенсації за зруйноване майно. Стати тестувальниками можуть українці, які:
- досягли 18 років
- мають верифікований РНОКПП
- попередньо надіслали повідомлення про зруйноване майно
- мають зруйновану домівку в с. Мощун в Гостомельській територіальній громаді або в смт Бородянка Бородянської селищної територіальної громади Київської області
- є єдиним власником майна, яке зареєстроване в Державному реєстрі речових прав (ДРРП).
Важливо: після бета-тестування послуга стане доступною для інших населених пунктів, а незабаром також і для майна, що має співвласників. За певний час послуга стане доступною і для тих, чиє знищене житло розміщене на тимчасово окупованій території України, про що ми повідомимо окремо.
Долучайтеся до бета-тесту за посиланням: https://t.me/diia_beta_bot?start=home
Нагадаємо, програма єВідновлення стартувала в травні 2023 року. За цей час в застосунку Дія українці подали 27 тисяч заяв. Більше 1400 заявників вже отримали фінансову допомогу за програмою на суму понад 114 млн гривень.
Більше про єВідновлення можна дізнатися на сайті програми — https://erecovery.diia.gov.ua/
Послугу розроблено Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури спільно з Міністерством цифрової трансформації за підтримки проєкту USAID / UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS» і Світового банку.
Відправ у Telegram