Власники зруйнованого майна зможуть подати заяву в Дії й отримати компенсацію за знищене житло. Долучайтеся до бета-тесту послуги

  Перегляди 363

Незабаром послуга єВідновлення буде доступна для власників зруйнованого майна. Українці, чиї домівки були знищені через російську агресію, зможуть подати заяву в застосунку Дія та отримати компенсацію. Долучайтеся до бета-тесту послуги за посиланням

З березня 2022 року в застосунку та на порталі Дія українці подали 468 тисяч повідомлень про пошкоджене та зруйноване майно. Щоб відбудувати будинки і кожен зміг повернутися в рідну домівку, Уряд запустив програму єВідновлення. 

На першому етапі послуга була доступна лише для власників пошкодженого майна. Незабаром програма розширить можливості, і компенсацію зможуть отримати українці, чиї домівки були знищені під час повномасштабної війни. 

Зараз ви можете зареєструватися на бета-тест важливого оновлення єВідновлення — компенсації за зруйноване майно. Стати тестувальниками можуть українці, які:

  • досягли 18 років
  • мають верифікований РНОКПП
  • попередньо надіслали повідомлення про зруйноване майно
  • мають зруйновану домівку в с. Мощун в Гостомельській територіальній громаді або в смт Бородянка Бородянської селищної територіальної громади Київської області
  • є єдиним власником майна, яке зареєстроване в Державному реєстрі речових прав (ДРРП).  

Важливо: після бета-тестування послуга стане доступною для інших населених пунктів, а незабаром також і для майна, що має співвласників. За певний час послуга стане доступною і для тих, чиє знищене житло розміщене на тимчасово окупованій території України, про що ми повідомимо окремо.

Долучайтеся до бета-тесту за посиланням: https://t.me/diia_beta_bot?start=home

Нагадаємо, програма єВідновлення стартувала в травні 2023 року. За цей час в застосунку Дія українці подали 27 тисяч заяв. Більше 1400 заявників вже отримали фінансову допомогу за програмою на суму понад 114 млн гривень.

Більше про єВідновлення можна дізнатися на сайті програми —   https://erecovery.diia.gov.ua/

Послугу розроблено Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури спільно з Міністерством цифрової трансформації за підтримки проєкту USAID / UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS» і Світового банку.

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт