Відтепер під’єднатися до інтегрованої системи електронної ідентифікації (ІСЕІ) можна онлайн!

Прес-офіс
15 квітня 2020, 09:42
  Перегляди 10816

Відповідний наказ №61 затверджено у Міністерстві цифрової трансформації. 

Раніше, щоб під’єднатися до ІСЕІ – https://id.gov.ua, потрібно було підписати договір на папері. Це займало кілька днів. А в теперішніх умовах карантину взагалі недоцільно виходити з дому, щоб підписувати такий документ.

Тож власники інформаційно-телекомунікаційних систем ідентифікації зможуть під’єднуватися до ІСЕІ електронно. В результаті чого громадяни отримують швидку та надійну ідентифікацію особи.

Мінцифра та технічний адміністратор ІСЕІ ДП "ДІЯ" також відповідатимуть за оновлення програмного забезпечення сервісу автентифікації та під’єднання нових засобів електронної ідентифікації, які з'являються на ринку України.

Своє під’єднання до ІСЕІ здійснюють: 

  •  інформаційно-телекомунікаційні системи надання адміністративних та інших видів послуг в електронній формі; 
  •  інформаційно-телекомунікаційні системи постачальників послуг електронної ідентифікації, які реалізують схеми електронної ідентифікації (ЦСК, власники інформаційно-телекомунікаційних систем банківських установ, оператори мобільного зв’язку тощо); 
  •  інформаційно-телекомунікаційні системи, які реалізують схеми електронної ідентифікації в рамках транскордонної взаємодії.

Для під’єднання необхідно:

 1. Ознайомитися з умовами договору, заповніть та підпишіть Заяву приєднання за допомогою електронного підпису (форма заяви та договору – на сайті ІСЕІ). Підписати заяву КЕП можна на сайті ЦЗО, ІСЕІ  або на будь-якій іншій платформі для накладення підпису на документ.

 2. Надіслати підписану заяву на обидва email: hello@thedigital.gov.ua та help@id.gov.ua

 3. Отримати необхідні інструкції від Технічного адміністратора ІСЕІ щодо під’єднання.

Детальніше тут: https://id.gov.ua/connect

Таке спрощення значно економить час і дозволяє отримати електронні послуги, не виходячи з дому.

Нагадаємо, ІСЕІ – це майданчик, який об’єднує різних надавачів послуг електронної ідентифікації (наприклад, електронний підпис, MobileID, BankID, ID-картка).

Ціль цього майданчика - уніфікувати та спростити процес цифрової ідентифікації для населення, адже необхідність постійно використовувати різні системи ідентифікації (до того ж, без єдиних вимог щодо їх взаємодії) створює значні незручності та плутанину.

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт