Уряд призначив CDTO у Мінреінтеграції

Прес-офіс
25 червня 2020, 15:23
alt 988

Цифрову трансформацію Мінреінтеграції проводитиме Снавер Сейтхалілєв. 

Міницифри спільно з іншими міністерствами працює над цифровою трансформацією України. Для цього у центральних органах влади, обласних адміністраціях та інших відомствах ми створюємо відповідальних за діджиталізацію — CDTO

CDTO – Chief Digital Transformation Officer, профільний заступник міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації. Поступово такі профільні заступники будуть призначені в усіх державних установах.  У Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України за цифровізацію відповідатиме Снавер Сейтхалілєв.

До цього часу Снавер працював CEO у компаніях Astem, Eurasia Engineering та інших. Займався благодійністю у Фонді Національного Добробуту Криму — благодійній організації, що допомагає у соціальному забезпеченні вихідцям кримськотатарського народу. 

Снавер навчався бізнес-адміністрування у Массачусетському технологічному університеті (США) та вивчав міжнародні відносини у Босфорському університеті (Туреччина). Знає 7 мов — українську, кримськотатарську, англійську, російську, турецьку, арабську та німецьку. 

У міністерстві Снавер впроваджуватиме е-послуги, оптимізуватиме інформаційні системи та державні реєстри, визначить, які процеси потребують цифровізації у першу чергу. 

Окрім Снавера Сейтхалілєва, Уряд призначив Вадима Свіріна заступником Голови Державної аудиторської служби України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

Загалом CDTO працюють над розвитком інформаційних ресурсів, інформаційно-телекомунікаційних систем, електронних реєстрів та їх взаємодії. Також над посиленням кібербезпеки та захисту інформації і впроваджуватиме електронні адміністративні та публічні послуги, в тому числі спрощення адміністративних процедур.

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.