Україна входить у європейську інформаційну екосистему

Прес-служба
20 листопада 2019, 10:33
  Перегляди 2426

Запит щодо взаємного визнання довірчих послуг від Міністерства цифрової трансформації України подали на засіданні Комітету Ради асоціації ЄС-Україна з питань конфігурації торгівлі.

За словами заступниці Мінцифри Людмили Рабчинської, електронні довірчі послуги та електронні ідентифікації — це основні потреби у сучасному світі та наріжний камінь цифрового ринку. Електронні підписи усувають бар'єри для торгівлі та надання послуг.

«В Україні є розгалужена мережа електронних підписів, близько 8 млн. користувачів. Транскордонне використання онлайн-сервісів через захищені електронні довірчі сервіси та eID сприятиме цілісному інтегрованому цифровому ринку. Тому Україна хотіла б зробити свій внесок у розвиток цифрового ринку та усунути фізичні бар'єри для торгівлі, використовуючи можливість, передбачену статтею 14 Регламенту eIDAS» — прокоментувала Людмила Рабчинська.

За словами заступниці Мінцифри Людмили Рабчинської, електронні довірчі послуги та електронні ідентифікації — це важливий інтрумент для України в розвитку внутрішнього цифрового ринку. Електронні підписи усувають бар'єри для торгівлі та надання послуг.

Як для ЄС, так і для українського бізнесу взаємне визнання довірчих послуг відкриває можливість   міжнародні транзакції зі свого планшету чи смартфона без зайвих витрат.

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт