Україна входить у європейську інформаційну екосистему

Прес-служба
20 листопада 2019, 12:33
alt 916

Запит щодо взаємного визнання довірчих послуг від Міністерства цифрової трансформації України подали на засіданні Комітету Ради асоціації ЄС-Україна з питань конфігурації торгівлі.

За словами заступниці Мінцифри Людмили Рабчинської, електронні довірчі послуги та електронні ідентифікації — це основні потреби у сучасному світі та наріжний камінь цифрового ринку. Електронні підписи усувають бар'єри для торгівлі та надання послуг.

«В Україні є розгалужена мережа електронних підписів, близько 8 млн. користувачів. Транскордонне використання онлайн-сервісів через захищені електронні довірчі сервіси та eID сприятиме цілісному інтегрованому цифровому ринку. Тому Україна хотіла б зробити свій внесок у розвиток цифрового ринку та усунути фізичні бар'єри для торгівлі, використовуючи можливість, передбачену статтею 14 Регламенту eIDAS» — прокоментувала Людмила Рабчинська.

За словами заступниці Мінцифри Людмили Рабчинської, електронні довірчі послуги та електронні ідентифікації — це важливий інтрумент для України в розвитку внутрішнього цифрового ринку. Електронні підписи усувають бар'єри для торгівлі та надання послуг.

Як для ЄС, так і для українського бізнесу взаємне визнання довірчих послуг відкриває можливість   міжнародні транзакції зі свого планшету чи смартфона без зайвих витрат.

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.