Україна готується до підписання з ЄС угоди щодо довірчих послуг

Прес-служба
07 листопада 2019, 13:43
alt 511

Україна зробить офіційний запит на підписання двосторонньої угоди Україна-ЄС про взаємне визнання системи електронних довірчих послуг. Про це повідомила заступниця Міністра цифрової трансформації Людмила Рабчинська під час п'ятого засідання Комітету асоціації Україна-ЄС, що відбулося у Брюсселі.

«Ми доклали багато зусиль для того, щоб ключові компоненти української системи електронної довіри були сумісні з відповідними компонентами системи Європейського Союзу. Віримо, що це зробить можливим взаємне визнання електронних довірчих служб найближчим часом, шляхом підписання Угоди між ЄС та Україною. Як для ЄС, так і для українського бізнесу це означатиме можливість здійснювати транскордонні транзакції зі свого планшету чи смартфона без зайвих витрат», - зауважила заступниця міністра.

Запит від Міністерства цифрової трансформації щодо взаємного визнання довірчих послуг буде подано у відповідності зі статтею 14 Регламенту eIDAS. Це буде зроблено на засіданні Комітету  асоціації Україна – ЄС у торговельному складі, яке відбудеться 18-19 листопада цього року.

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.