У столичному ТРЦ відкрили виставку, присвячену захисту дітей від сексуального насильства в Інтернеті

Прес-офіс
25 лютого 2020, 11:40
alt 284

24 лютого 2020 року на другому поверсі київського торгово-розважального центру Ocean Plaza відкрилася експозиція «Сексуальне насильство над дітьми: онлайн-вимір». Виставка відбулася за сприяння Міністерства цифрової трансформації України, Уповноваженого Президента України з прав дитини, компанії Київстар і адміністрації ТРЦ Ocean Plaza.

Експонати виставки відображають реальне листування дітей зі злочинцями, які змушували їх надсилати інтимні фото та вступати з ними в «доросле» онлайн-спілкування.

Також є експонати зі світовою статистикою: кожні 5 хвилин Internet Watch Foundation знаходить в Інтернеті фото чи відео із сексуальним насильством над дитиною (дитяча порнографія),10-20 євро — вартість онлайн-трансляції сексуального насильства над дитиною, 46 млн зображень сексуального насильства над дітьми зберігаються в базі Європолу, 40% матеріалів містять зображення дітей молодших десяти років. 

Головне завдання виставки — добитися криміналізації зберігання та перегляду матеріалів, що зображують сексуальні насильства над дітьми, розробити спрощений механізм блокування та видалення таких матеріалів хостерами та Інтернет провайдерами, криміналізувати грумінг. 
Виставка триватиме до 6 березня 2020 року.

Нагадаємо, що спочатку виставка, присвячена захисту дітей від сексуального насильства в Інтернеті, відкрилася у Верховній Раді 4 лютого 2020 року. Продовженням виставки став Круглий стіл у конференц-залі Верховної Ради з питань зміни законодавства щодо зберігання, перегляду та блокування матеріалів, що зображують сексуальне насильство над дітьми, а також грумінгу.

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.