У столичному ТРЦ відкрили виставку, присвячену захисту дітей від сексуального насильства в Інтернеті

Прес-офіс
25 лютого 2020, 09:40
alt 203

24 лютого 2020 року на другому поверсі київського торгово-розважального центру Ocean Plaza відкрилася експозиція «Сексуальне насильство над дітьми: онлайн-вимір». Виставка відбулася за сприяння Міністерства цифрової трансформації України, Уповноваженого Президента України з прав дитини, компанії Київстар і адміністрації ТРЦ Ocean Plaza.

Експонати виставки відображають реальне листування дітей зі злочинцями, які змушували їх надсилати інтимні фото та вступати з ними в «доросле» онлайн-спілкування.

Також є експонати зі світовою статистикою: кожні 5 хвилин Internet Watch Foundation знаходить в Інтернеті фото чи відео із сексуальним насильством над дитиною (дитяча порнографія),10-20 євро — вартість онлайн-трансляції сексуального насильства над дитиною, 46 млн зображень сексуального насильства над дітьми зберігаються в базі Європолу, 40% матеріалів містять зображення дітей молодших десяти років. 

Головне завдання виставки — добитися криміналізації зберігання та перегляду матеріалів, що зображують сексуальні насильства над дітьми, розробити спрощений механізм блокування та видалення таких матеріалів хостерами та Інтернет провайдерами, криміналізувати грумінг. 
Виставка триватиме до 6 березня 2020 року.

Нагадаємо, що спочатку виставка, присвячена захисту дітей від сексуального насильства в Інтернеті, відкрилася у Верховній Раді 4 лютого 2020 року. Продовженням виставки став Круглий стіл у конференц-залі Верховної Ради з питань зміни законодавства щодо зберігання, перегляду та блокування матеріалів, що зображують сексуальне насильство над дітьми, а також грумінгу.

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.