У Мінцифрі обговорили питання впровадження високошвидкісного інтернету на залізниці

Прес-офіс
03 березня 2020, 17:24
alt 992

Міністерство цифрової трансформації організувало зустріч із представниками Мінцифри, Мінінфраструктури, адміністрації Держспецзв’язку, мобільних операторів та Укрзалізниці з метою пошуку оптимального рішення для впровадження високошвидкісного інтернету на залізниці.

«Ми вже обговорювали ідеї з питань забезпечення пасажирів інтеретом. Чи це буде через Wi-Fi, чи з використанням технології LTE, але це потрібно зробити, адже покриття України високошвидкісним інтернетом є однією з цілей Уряду. Це саме те, що очікують громадяни і це питання більш ніж назріло» — розповів про важливість роботи в цьому напрямку заступник міністра Олександр Шелест.

Складність забезпечення високошвидкісним інтернетом полягає у необхідності забезпечення безперебійним доступом до інтернету пасажирів у поїзді, що рухається.

За словами експертів, є декілька шляхів вирішення забезпечення пасажирів інтернетом, в тому числі з використанням суто LTE-технології або ж із забезпечення інтернетом через Wi-Fi. В обох випадках потрібні суттєво збільшити кількість базових станцій на шляху прямування поїзда.

Для обрання найбільш оптимального варіанту спеціалісти проводять розрахунки, які представлять на наступній зустрічі.

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.