У межах ініціативи Мінцифри та YEP переможці конкурсу студентських стартапів вирушають у навчальну поїздку в Естонію

  Перегляди 2354

У межах ініціативи «Підприємницький університет» студенти з понад 90 університетів України вчаться робити стартапи на парах. Після завершення курсу вони продовжують працювати над ідеями та можуть представити їх на національному конкурсі Student Startup Battle.

Десятка найкращих студентських команд семестру представила свої стартапи у фіналі національного конкурсу Student Startup Battle. Ідеї студентів були різноманітними: від конструктора планерів до бренду адаптивного одягу, від онлайн-моніторингу добробуту всиновлених дітей до систем керування суборбітальними ракетами. 

Оцінювало пітчі експертне журі, що об’єднало різних стейкголдерів української екосистеми стартапів: 

  • ▪️ Марина Попатенко, Заступниця Міністра молоді та спорту України
  • ▪️ Андрій Ремізов, в.о. директора Офісу з розвитку підприємництва та експорту, керівник онлайн-складової національного проєкту Дія.Бізнес
  • ▪️ Наталія Петрова, проєктна менеджерка USAID
  • ▪️ Олеся Залуська, Виконувачка обов’язків директора Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України»
  • ▪️ Ігор Маркевич, радник Міністра освіти і науки з питань розвитку інновацій
  • ▪️ Евеліна Комарницька, керівниця грантової програми Українського фонду стартапів
  • ▪️ Євгенія Казакова, Employer Brand Manager у Genesis

Найкращою командою фіналу визначили Atheneum з Одеської політехніки. Стартап пропонує створити платформу, що спрощує монетизацію контенту за допомогою NFT. За підтримки deep-tech акселератору VACUUM вони вирушать на Young Entrepreneurs Summer School — тижневу освітню подію у Таллінні від провідного європейського акселератора Startup Wise Guys.

Переможці разом із ще чотирма командами — Mercury Manager (КУБГ), MOOD+ (КНЕУ), Advertisement Bot (Одеська політехніка) та Plenney (КНЕУ) — також потрапляють в інкубацію YEP!Starter для подальшого розвитку стартапів. Подарунками підтримали учасників Український фонд стартапів та Genesis.

Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан: «Проєкт “Підприємницький університет” яскраво доводить, що українські студенти здатні створювати стартапи. Ми будемо й далі допомагати університетам розвивати потужну культуру підприємництва та стартап-інфраструктуру, щоб світ дізнався про більшу кількість українських зірок-підприємців. А наша кінцева мета — щоб Україна перетворилася на країну підприємців». 

СЕО YEP Андрій Заікін відзначив: «Підприємницький університет» та стартапи, що вийшли у цей фінал, еволюціонують. Видно інший рівень пітчів, команд, мотивації після проходження семестру курсу. Саме для розвитку підприємницької культури в університетах ми і працюємо з партнерами, і будемо робити це ще масштабніше».

Приклад фіналістів надихне тисячі українських студентів створювати стартапи, що стануть популярними в усьому світі! 

Ініціатива «Підприємницький університет» реалізується стартап-інкубатором YEP спільно з Міністерством цифрової трансформації України, Дія.Бізнес, Міністерством освіти і науки України, Міністерством молоді та спорту України, Українським фондом стартапів, Genesis, Cisco, OKKO за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України». Партнер фіналу — акселератор VACUUM.

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт