Цифровізуємо громади: фінал програми «Акселератор цифрової стійкості “Громада 4.0”»

Прес-офіс Міністерства
29 вересня 2023, 13:41
  Перегляди 742

Лідери цифрової трансформації українських громад представлять свої діджитал-проєкти під час фінального заходу акселераційної програми «Громада 4.0».

Вже другий рік поспіль українські громади демонструють стійкість у забезпеченні ефективного самоврядування під час повномасштабної війни. Саме діджитал-розвиток відіграє важливу роль для оптимізації процесів і впровадження інновацій, які сприятимуть відновленню країни. 

Програма «Громада 4.0» — це  можливість для теперішніх та майбутніх лідерів у сфері цифрової трансформації сформувати й реалізувати проєкти, що відповідають потребам воєнного часу та періоду відбудови. 17 жовтня 2023 року громади-учасники продемонструють цифрові рішення для покращення муніципального управління, підвищення кібербезпеки, розвитку бізнесу. Серед них — системи електронного документообігу, інструменти управління земельними ресурсами, платформи для навчання, діджитал-рішення для залучення інвестицій та інші проєкти.

Подія буде корисною для представників громад, бізнесу, громадських організацій, медіа та всіх, хто зацікавлений у процесах цифрової трансформації. Запрошуємо відвідати захід офлайн у Києві або онлайн на фейсбук-сторінці програми «Громада 4.0».

Під час заходу відбудеться презентація результатів програми та панельна дискусія на тему цифровізації громад у воєнний час. Спікери обговорять виклики, можливості та шляхи кооперації зі стейкхолдерами: бізнесом, громадськими організаціями, державними інституціями.

Для того щоб відвідати захід офлайн у Києві, зареєструйтеся за посиланням. З міркувань безпеки про місце події буде повідомлено зареєстрованим учасникам напередодні демодня.

Програма «Акселератор цифрової стійкості Громада 4.0» реалізується міжнародною організацією «SocialBoost» за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та Програми «U-LEAD з Європою».

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт