#стопхейт. Мінцифри та TikTok оголошують тиждень кіберпозитиву

Прес-офіс
27 липня 2020, 13:38
  Перегляди 3738

 

Міністерство цифрової трансформації та TikTok вирішили об’єднати активних користувачів соцмережі та провести кампанію про позитивну поведінку в соціальних мережах.

Тиждень кіберпозитиву відбудеться 27 липня — 2 серпня. Це марафон подій з онлайн-заходів:

  • #стопхейт челендж на ТiкТок — креатори, інфлюенсери, а також користувачі платформи в серії коротких відео розкажуть власні історії про те, як вони особисто зіткнулися з кібербулінгом та впоралися з ворожою поведінкою, контент вийде на офіційній сторінці проєкту @kiberpes у TikTok
  • під хештегом #стопхейт лідери думок і експерти з протидії кібербулінгу вийдуть в ефіри зі своїх акаунтів TikTok, щоб дати практичні поради щодо безпеки онлайн, а також укажуть, як упоратися з онлайн-хейтом беземоційної шкоди.

29.07.2020 19:30 - Ольга Полякова, українська акторка, співачка і телеведуча 

29.07.2020 18:00 - Тарас Тополя, музичний гурт Antytila 

30.07.2020 18:00 - ULoveHome група влогерів, створювачів контенту на ТікТок  

30.07.2020 19:30 - Джеррі Хейл, українська співачка та авторка пісень

31.07.2020 17:00 - Ксенія Шиманська, директорка Правозахисного департаменту ГО «Докудейз» та координаторка проведення Всеукраїнської кампанії проти кібербулінгу 

Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан підкреслила, що п’ять з десяти українських підлітків ставали жертвами цькування онлайн, тобто стикалися з кібербулінгом. «Через це юні користувачі Інтернету прогулюють школу, замикаються в собі та потерпають від депресій. Тому Мінцифра та TikTok виступили з конкретною ініціативою за безпечний, людяний і позитивний онлайн, у якому немає місця для хейту», — наголосила Валерія Іонан.  

Генеральний Директор Директорату Стратегічного планування та Євроінтеграції Мінцифри Гульсанна Мамедієва зауважила, що з метою посилення політичних та законодавчих заходів у сфері безпеки та захисту прав дитини важливо також поширювати знання шляхом освітніх кампаній з питань цифрової обізнаності.

«На таких платформах, як ТікТок, зібрана основна частина молоді, на яку спрямована наша діяльність. Ми хочемо допомогти користувачам напряму. Це чудова можливість розповсюдити ідеї культури онлайн безпеки серед молоді зрозумілим та інтерактивним способом», — зазначила Гульсанна Мамедієва.

Запрошуємо блогерів та експертів підтримати тиждень кіберпозитиву. Якщо ви особисто стикалися з цькуванням онлайн чи потерпаєте від нього зараз — розкажіть свою історію в соцмережах із хештегом #стопхейт. Разом ми зможемо подолати хейт та створити більш дружній онлайн. 

Нагадаємо, що Міністерство цифрової трансформації у співпраці та за інформаційної підтримки ЮНІСЕФ в Україні, Міністерства освіти і науки України, Координаційного центру з надання правової допомоги та Міністерства юстиції України випустило чатбот інструмент «Кіберпес», який розповість про механізми дій для дітей, батьків, вчителів у випадку кібербулінгу. Інтерактивний бот у Telegram і Viber допоможе швидко та доступно дізнатись, як можна самостійно видалити образливі матеріали з платформ соціальних мереж, а також куди звертатись за допомогою.

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт