Співпраця Мінцифри та Google: Михайло Федоров зустрівся із віцепрезидентом Google Караном Бхатія

  Перегляди 4188

Мінцифра працює над розвитком технологічної екосистеми України. Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров та його заступник з питань розвитку IT Олександр Борняков зустрілися із віцепрезидентом Google з питань міжнародних справ та суспільної політики Караном Бхатія. 

“Цифровізація означає швидкість, гнучкість та ефективність. Це той тип мислення, який ми впроваджуємо в державі та дотримуємося в Мінцифрі. Ми співпрацюємо із Google із часів заснування міністерства. Дякуємо Google за особливу увагу до України та сподіваємось на продовження плідної співпраці. Адже ми хочемо, щоб міжнародні компанії не просто були присутні в Україні, а й масштабували тут свій бізнес”, — зазначив Михайло Федоров. 

На зустрічі обговорили можливість оптимізування співпраці щодо застосунку Дія та питання підбору і рекомендацій контенту для головної сторінки українського YouTube Music і YouTube. Зараз на стартових сторінках нашим користувачам пропонується російський контент, що є неприпустимим, коли в Україні йде війна. Тому запропонували Google залучити незалежних українських редакторів, які займатимуться підбором контенту. 

В Україні один з найбільших швидкозростаючих ринків ІТ в Європі. Олександр Борняков зазначив, що Мінцифра створює сприятливі умови для залучення та розвитку міжнародних технологічних компаній в Україні: “Україна вже стає найпотужнішим IT-хабом у Центральній та Східній Європі. Для цього ми запускаємо Дія City. Спеціальний правовий режим для IT-компаній створить сприятливі умови для того, щоб у нас створювалось більше продуктових компаній. А міжнародні — працювали в Україні за чіткими та зрозумілими для світу правилами гри”.

Мінцифра почала співпрацю із Google ще у 2019 році й зараз активно її продовжує. Серед деяких проєктів співпраці між Мінцифрою та Google  — освітній серіал “Інструменти Google”. Завдяки якому 46 тисяч держслужбовців підвищили свої цифрові навички. А дводенний онлайн-курс Digital Bootcamp навчив ефективно стимулювати економічне відновлення через цифрові навички 1000 представників малого та середнього бізнесу. 

 

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт