Результати засідання Комітету з питань цифрової трансформації 25 листопада

Під час засідання народними депутатами було розглянуто законопроєкти № 6173 та № 6241.

Євроінтеграційний законопроєкт № 6173 пришвидшить інтеграцію України до Єдиного цифрового ринку Європейського Союзу, а також максимально наблизить положення національного законодавства до європейських вимог у сферах електронної ідентифікації та електронних довірчих послуг.

Проєкт Закону передбачає перегляд положень, що стосуються надання та використання електронних довірчих послуг і послуг електронної ідентифікації. Зокрема, це стосується кваліфікованих електронних підписів і печаток. Відтак, близько 90 законів України буде приведено у відповідність до європейських норм.

За результатами обговорення, члени Комітету рекомендують прийняти в другому читанні та в цілому як Закон з необхідними техніко-юридичними правками.

Також було розглянуто підготовлений до другого читання законопроєкт № 6241 про Національну програму інформатизації.

Прийняття законодавчого акту підвищує ефективність організаційно-правових механізмів формування і виконання Національної програми інформатизації. Також забезпечить ефективний механізм взаємовідносин між учасниками процесу задля інформатизації країни, цифровізації та електронного урядування.

За результатами обговорення, рекомендовано прийняти проєкт Закону в другому читанні та в цілому.

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт