Recorded Future продовжує надавати критично важливі розвіддані для захисту України від кібер-, фізичних та кінетичних загроз

  Перегляди 561

Найбільша у світі приватна розвідувально-аналітична компанія Recorded Future продовжить допомагати Україні захищати критичну інфраструктуру від військової та кіберагресії росії у 2024 році. Загальна сума інвестицій підтримку України у наступному році становитиме понад 23 млн $.

Recorded Future підтримує Україну від початку повномасштабного вторгнення. Компанія надавала розвідувальні дані для захисту критичної інфраструктури України, допомагала розслідувати воєнні злочини росіян, відкрила доступ до програмної платформи Intelligence Cloud на понад 10 млн $. Загалом за 2023 рік компанія інвестувала в допомогу Україні понад 20 млн $.

У 2024 році Recorded Future продовжить співпрацювати з 16 українськими державними органами та підприємствами. Серед яких — Мінцифра, Держспецзв’язку, ГУР, СБУ, Міноборони, Генпрокуратура та Кіберполіція. Інструменти Recorded Future допомагають з раннім виявленням та усуненням кібератак. 

Наприклад, цього року Recorded Future та CERT-UA спільно працювали над виявленням та усуненням шпигунської кампанії, що проводиться зловмисником BlueDelta/APT28 в українських урядових організаціях. Це стало можливим, використовуючи Recorded Future Network Intelligence, фішингові дані та дані про шкідливе програмне забезпечення.

Нагадаємо, у грудні минулого року команда Мінцифри підписала з компанією Меморандум про співробітництво. Це дало змогу посилити партнерство та розпочати спільну роботу над створенням нових продуктів і технологій для захисту критичної інфраструктури. 

Крім того, у межах Меморандуму Recorded Future надала свою розвідувальну платформу, спеціалізованих інженерів та аналітиків розвідки.

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт