Програму цифрової грамотності презентували в Харкові

Прес-служба
04 грудня 2019, 18:46
alt 1266

3 грудня заступник міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан відвідала з робочим візитом місто Харків і презентувала програму цифрової грамотності населення

Валерія презентувала проєкт «Дія: цифрова освіта» Молодіжній раді при Харківській міській раді та команді «Офісу реформ Харкова», які координують реалізацію діджитал-проєктів в місті. Цей проєкт складається з двох частин. «Перша —  це національна освітня онлайн-платформа, де буде багато безкоштовних курсів, орієнтованих на різні цільові аудиторії —  вчителів, лікарів, батьків, людей поважного віку тощо. Безпосередньо перед своїм курсом їм доведеться пройти загальний курс, де будуть розглядатися такі базові елементи, як пошук інформації, поштові клієнти, соціальні мережі, створення цифрового контенту, онлайн-безпека, вирішення дрібних проблем. Друга частина —  це створення офлайн-хабів і партнерської мережі, куди будь-який українець, у якого немає доступу до Інтернету чи якому просто потрібна допомога в цих питаннях, може прийти і прослухати необхідний курс. Ця партнерська мережа зараз вибудовується».

Заступник Харківського міського голови з питань цифрової трансформації Олег Дробот запевнив, що місто надасть всю необхідну допомогу в реалізації проєкту «Дія: цифрова освіта». Зокрема, підтримка проєкту Мінцифри відбудеться на базі бібліотек, Центрів надання адміністративних послуг та інших закладів.

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.