Про можливості цифрових сервісів для громад: запрошуємо до онлайн-дискусії

  Перегляди 364

6 червня о 10:00 відбудеться онлайн-подія «Як залучити жителів до електронних інструментів громади». Мета — сприяти активному залученню жителів до використання електронних інструментів громади та підвищенню рівня участі громадян в ухваленні рішень щодо розвитку місцевої громади.

Подія буде цікавою для всіх, хто залучений до життя громад: мешканців, представників громадських організацій та органів місцевого самоврядування, активістів. Спікер — Єгор Стефанович, громадський діяч, експерт з електронного урядування, кандидат економічних наук та голова Громадської ради Мінцифри. Модеруватиме подію Павло Полулях, ком’юніті-менеджер програми Громада 4.0.

Розвиток цифрових сервісів у регіонах — ключовий елемент загальнонаціональної цифровізації. Ідеться про електронний документообіг, петиції, голосування, бюджети участі, цифрові послуги — саме завдяки ним мешканці громад можуть швидко й зручно вирішувати питання та впливати на органи місцевого самоврядування.

Під час заходу учасники обговорюватимуть власні практичні кейси успіху, а також:

— Як підвищити рівень участі громадян у розвитку місцевих громад

— Які підходи є найдієвішими для заохочення використання електронних інструментів

Зареєструватися можна за посиланням — https://forms.gle/BPn1qCVe2hE9TciR6.

Після реєстрації надійде лист-запрошення з подробицями та лінком на Zoom.

За анонсами слідкуйте на сторінці події у Facebook: https://www.facebook.com/events/212657097875148

Захід проходить у межах програми «Громада 4.0», яка реалізується міжнародною організацією «SocialBoost» за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та Програми «U-LEAD з Європою».

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт