Призначено CDTO у Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

Прес-офіс
10 вересня 2020, 12:54
alt 498

Цифрову трансформацію Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України проводитиме Ігор Дядюра.

Мінцифри спільно з іншими міністерствами працює над цифровою трансформацією України. Для цього у центральних органах влади, обласних адміністраціях та інших відомствах ми створюємо відповідальних за діджиталізацію — CDTO.

CDTO — Chief Digital Transformation Officer, профільний заступник міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації. Поступово такі профільні заступники будуть призначені в усіх державних установах. У Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України за цифрову трансформацію відповідатиме Ігор Дядюра.

До цього Ігор був радником голови Правління та начальником відділу інформаційної безпеки у Банку "Фамільний". Працював на керівних посадах в провайдерських компаніях, займався активною громадською діяльністю в напрямках теклекомунікацій, розвитку Інтернету, дерегуляції. 

Загалом Ігор має великий досвід у компаніях національного рівня на керівних посадах.  Також має досвід впровадження комплексних проєктів у телекомунікаціях та інформаційній галузі. Крім того, має великий досвід розробки та впровадження змін у регуляторному законодавстві. 

У міністерстві Ігор впроваджуватиме е-послуги, оптимізуватиме інформаційні системи та державні реєстри, визначить, які процеси потребують цифровізації насамперед. 

Загалом CDTO працюють над розвитком інформаційних ресурсів, інформаційно-телекомунікаційних систем, електронних реєстрів та їх взаємодії. Також над посиленням кібербезпеки й захисту інформації і впроваджуватиме електронні адміністративні й публічні послуги, зокрема спрощення адміністративних процедур.

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.