Призначено CDTO у Міністерство культури та інформаційної політики

alt 598

Цифрову трансформацію Міністерства культури та інформаційної політики України проводитиме Артем Льозін.

Мінцифри спільно з іншими міністерствами працює над цифровою трансформацією України. Для цього у центральних органах влади, обласних адміністраціях та інших відомствах ми створюємо відповідальних за діджиталізацію — CDTO.

CDTO — Chief Digital Transformation Officer, профільний заступник міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації. Поступово такі профільні заступники будуть призначені в усіх державних установах. 

Артем має близько 11 років професійного досвіду в IT-сфері. За цей час він пройшов шлях від проджект-менеджера до керівника інноваційного хабу одного з найбільших українських медіахолдингів та отримав досвід впровадження сучасних і дієвих методологій в розробці діджитал-проектів.

Свої професійні вміння він вдосконалював в рамках міжнародних конференцій і курсів, а фах магістра за спеціальністю комп'ютерні науки і системи здобув у КПІ ім. Ігоря Сікорського.

У міністерстві Артем впроваджуватиме е-послуги, оптимізуватиме інформаційні системи та державні реєстри, визначить, які процеси потребують цифровізації насамперед.

Загалом CDTO працюють над розвитком інформаційних ресурсів, інформаційно-телекомунікаційних систем, електронних реєстрів та їх взаємодії. Також над посиленням кібербезпеки й захисту інформації і впроваджуватиме електронні адміністративні й публічні послуги, зокрема спрощення адміністративних процедур.

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.