Призначено CDTO у Міністерство культури та інформаційної політики

  Перегляди 927

Цифрову трансформацію Міністерства культури та інформаційної політики України проводитиме Артем Льозін.

Мінцифри спільно з іншими міністерствами працює над цифровою трансформацією України. Для цього у центральних органах влади, обласних адміністраціях та інших відомствах ми створюємо відповідальних за діджиталізацію — CDTO.

CDTO — Chief Digital Transformation Officer, профільний заступник міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації. Поступово такі профільні заступники будуть призначені в усіх державних установах. 

Артем має близько 11 років професійного досвіду в IT-сфері. За цей час він пройшов шлях від проджект-менеджера до керівника інноваційного хабу одного з найбільших українських медіахолдингів та отримав досвід впровадження сучасних і дієвих методологій в розробці діджитал-проектів.

Свої професійні вміння він вдосконалював в рамках міжнародних конференцій і курсів, а фах магістра за спеціальністю комп'ютерні науки і системи здобув у КПІ ім. Ігоря Сікорського.

У міністерстві Артем впроваджуватиме е-послуги, оптимізуватиме інформаційні системи та державні реєстри, визначить, які процеси потребують цифровізації насамперед.

Загалом CDTO працюють над розвитком інформаційних ресурсів, інформаційно-телекомунікаційних систем, електронних реєстрів та їх взаємодії. Також над посиленням кібербезпеки й захисту інформації і впроваджуватиме електронні адміністративні й публічні послуги, зокрема спрощення адміністративних процедур.

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства та Комітету цифрової трансформації

Міністерство та Комітет цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт