Призначено CDTO у Міненерго

19 листопада 2020, 19:16
alt 427
alt 427

Цифрову трансформацію Міністерства енергетики України проводитиме Євген Владіміров.

Мінцифри спільно з іншими міністерствами працює над цифровою трансформацією України. Для цього у центральних органах влади, обласних адміністраціях та інших відомствах ми створюємо відповідальних за діджиталізацію — CDTO.

CDTO — Chief Digital Transformation Officer, профільний заступник міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації. Поступово такі профільні заступники будуть призначені в усіх державних установах. У Міністерстві енергетики за цифрову трансформацію відповідатиме Євген Владіміров.

До цього Євген був директором департаменту хмарних технологій та ІКТ послуг Датагруп.  Також у досвіді – управління цифровими та стратегічними ініціативами трансформації державного та комерційного секторів. 

Євген також має широкий досвід консалтингу. Був радником Голови державного космічного агентства України з питань цифрової трансформації та кіюербезпеки. Крім того, він є генеральним директором ГО "Міжнародний університет кіюербезпеки". 

У міністерстві Євген впроваджуватиме е-послуги, оптимізуватиме інформаційні системи та державні реєстри, визначить, які процеси потребують цифровізації насамперед. 

Загалом CDTO працюють над розвитком інформаційних ресурсів, інформаційно-телекомунікаційних систем, електронних реєстрів та їх взаємодії. Також над посиленням кібербезпеки й захисту інформації і впроваджуватиме електронні адміністративні й публічні послуги, зокрема спрощення адміністративних процедур.

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.