Президент доручив Уряду розробити законопроєкти для реалізації проєкту Дія.Сіті

Прес-офіс
03 вересня 2020, 14:42
  Перегляди 4235

Президент України Володимир Зеленський підписав наказ "Про заходи щодо створення сприятливих умов для розвитку IT-індустрії в Україні".

За Дорученням Президента Кабінет Міністрів України має у тримісячний термін розробити та внести на розгляд Верховної Ради низку законопроєктів щодо спрощення оподаткування, лібералізації трудових відносин та посилення захисту від неправомірного втручання у роботу компаній зі сфери інформаційних технологій.

Всі перелічені заходи стануть основою для запуску Дія.Сіті, а названі переваги стануть доступні для резидентів цифрової бізнес-країни. До розробки відповідних законопроєктів будуть залучені представники влади, профільні бізнес-асоціації, експерти й народні депутати України.

У відповідних законопроєктах буде визначено особливості оподаткування заробітних плат IT-фахівців, що сприятиме зниженню податкового навантаження, детінізації розрахунків та лібералізації трудових відносин.

Для резидентів Дія.Сіті також діятиме особлива процедура здійснення процесуальних дій у кримінальних процесах, що виключатиме можливість неправомірного тиску з боку правоохоронних органів.

Окрім того, у визначений термін Уряд має вжити необхідних заходів для спрощення імміграції іноземних IT-спеціалістів та їх залучення до роботи в Україні, а також сприяти розвитку вітчизняної освіти у сфері інформаційних технологій.

Виконання перелічених заходів покращить умови ведення IT-бізнесу, підвищить економічний потенціал, конкурентоспроможність та інвестиційну привабливість України, а також продемонструє готовність нашої держави до перетворення на новий світовий центр високих технологій. 

 

 

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт