Працівники держустанов зможуть використовувати удосконалені е-підписи нарівні з кваліфікованими

17 березня 2021, 17:50

Кабмін ухвалив постанову, яка спростить використання електронних довірчих послуг у державних установах. Завдяки цьому посадовці зможуть використовувати в роботі особистий е-підпис. Для цього їм не потрібно буде отримувати КЕП представника держустанови. 

Мінцифра працює над розвитком галузі електронних довірчих послуг. Мета міністерства — доступні та зручні е-довірчі послуги й послуги е-ідентифікації для кожного, особливо для працівників державних структур. 

Постанова «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2018 р. № 749 і від 3 березня 2020 р. № 193» продовжить реалізацію експериментального проєкту щодо використання удосконалених е-підписів, а також дозволить працівникам державних установ: 

  • отримувати удосконалені е-підписи без участі держструктур;

  • використовувати удосконалені е-підписи нарівні з кваліфікованими.

У випадках, які потребують підвищеного захисту,  працівники обов'язково мають використовувати кваліфікований е-підпис, що зберігається на захищеному носії (токені).

Отримати кваліфіковані та удосконалені е-підписи можна у кваліфікованих надавачів е-довірчих послуг. Перелік за посиланням.

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства та Комітету цифрової трансформації

Міністерство та Комітет цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт