Потужне технологічне партнерство: Україна і Велика Британія запустили UK-Ukraine TechBridge

  Перегляди 533

Відтепер українська та британська технологічні екосистеми отримали нову платформу для розвитку — Україна і Велика Британія запустили UK-Ukraine TechBridge. Це дасть змогу посилити партнерство між державами та запускати спільні інноваційні проєкти. 

«UK-Ukraine TechBridge — це платформа, яка об’єднає потенціал української ІТ-індустрії та досвід британського технологічного сектору. Її запуск — важлива та вагома підтримка для ІТ України. Впевнений, що завдяки UK-Ukraine TechBridge буде втілено багато масштабних спільних проєктів і він стане прикладом успішного взаємовигідного міжнародного партнерства для інших країн», — зазначив заступник Міністра цифрової трансформації України Олександр Борняков

Ключові напрями роботи проєкту: розвиток торгівлі, залучення інвестицій, створення інновацій та освітні програми в ІТ від світових компаній. 

UK-Ukraine TechBridge допоможе розширити співпрацю між технологічними секторами України та Великої Британії, а також надасть змогу спеціалістам з обох держав обмінюватися досвідом, знаннями й ресурсами. 

«Технологічний сектор України надавав вагому підтримку економіці країни протягом усієї війни і є ключовою галуззю в забезпеченні економічної стійкості української держави та її майбутнього відновлення. Вибудовуючи партнерські відносини між британським та українським бізнесом і розвиваючи інновації, ми даємо поштовх розвитку торгівлі та допомагаємо закласти основи для довгострокового відновлення України, відкриваючи майбутні можливості для бізнесу з обох боків», — вважає Міністерка промисловості та економічної безпеки Великої Британії Нусрат Гані.

Крім того, UK-Ukraine TechBridge забезпечить доступ як британського, так і українського технологічного бізнесу до ринків обох держав, розширить можливості для залучення інвестицій у техсектор України, а також сприятиме розвитку інновацій та торгівлі.

Запуск UK-Ukraine TechBridge відбувся в межах Меморандуму про співпрацю між технологічними екосистемами, який у листопаді минулого року підписали Міністерство цифрової трансформації України й Департамент бізнесу та торгівлі Уряду Великої Британії.

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт