Підвищуємо рівень кібербезпеки у державі

Прес-офіс
19 червня 2020, 04:49
  Перегляди 3186

У співпраці з Міністерством цифрової трансформації  України Академія електронного управління (eGA)  розпочала діяльність з удосконалення рівня кібербезпеки в установах українського державного сектору.

Особливий фокус -  на підвищенні спроможності державних органів щодо оцінювання безпеки своїх інформаційних систем та на впровадженні необхідних процедур тестування на безпеку. 

У рамках проєкту «Підготовленість до кібербезпеки в українських державних органах влади»  кібер-фахівці eGA допомагатимуть українським колегам у розробці, введенні в експлуатацію та проведенні тестів на безпеку та у навчанні керівників задля покращення розуміння ними необхідності таких тестувань. 

Під час проєкту відібрані органи державної влади проведуть  одноразові тестування критично важливих систем. За результатами тестів  власники таких систем зможуть вжити належних  заходів для запобігання реальним кібератакам.  

На думку  першого заступника  міністра цифрової трансформації  України Олексія Вискуба, безпечні інформаційні системи державних органів надзвичайно важливі  для успіху цифрових реформ.  

Проект «Готовність до кібербезпеки в українських державних органах влади» підтримується Міністерством закордонних справ Естонії та USAID.

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства та Комітету цифрової трансформації

Міністерство та Комітет цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт