Підвищуємо рівень кібербезпеки у державі

Прес-офіс
19 червня 2020, 07:49
alt 1107

У співпраці з Міністерством цифрової трансформації  України Академія електронного управління (eGA)  розпочала діяльність з удосконалення рівня кібербезпеки в установах українського державного сектору.

Особливий фокус -  на підвищенні спроможності державних органів щодо оцінювання безпеки своїх інформаційних систем та на впровадженні необхідних процедур тестування на безпеку. 

У рамках проєкту «Підготовленість до кібербезпеки в українських державних органах влади»  кібер-фахівці eGA допомагатимуть українським колегам у розробці, введенні в експлуатацію та проведенні тестів на безпеку та у навчанні керівників задля покращення розуміння ними необхідності таких тестувань. 

Під час проєкту відібрані органи державної влади проведуть  одноразові тестування критично важливих систем. За результатами тестів  власники таких систем зможуть вжити належних  заходів для запобігання реальним кібератакам.  

На думку  першого заступника  міністра цифрової трансформації  України Олексія Вискуба, безпечні інформаційні системи державних органів надзвичайно важливі  для успіху цифрових реформ.  

Проект «Готовність до кібербезпеки в українських державних органах влади» підтримується Міністерством закордонних справ Естонії та USAID.

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.