Перший онлайн-курс із мобільної грамотності з’явився на платформі Дія.Цифрова освіта

Прес-офіс
26 лютого 2020, 16:34
alt 1931

26 лютого 2020 року на Національній онлайн-платформі з цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта з'явився партнерський курс з мобільної грамотності «Смартфон для батьків».

Курс «Смартфон для батьків» наданий компанією Київстар і містить 10 інтерактивних відеоуроків, які допоможуть усім початківцям дізнатися про всі можливості смартфона та опанувати базові онлайн-сервіси. 

На презентації нового курсу виступила Валерія Іонан, заступник міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції: 

«Це перший партнерський курс, який ми запускаємо на Національній онлайн-платформі з цифрової грамотності. Вдячні найбільшому оператору мобільного зв’язку в Україні за допомогу в реалізації цього проєкту. Завдяки курсу кожен охочий зможе безкоштовно дізнатися, як встановлювати різні корисні додатки на смартфон, наприклад, додаток Дія, як налаштовувати мобільний інтернет, як спілкуватися з рідними в месенджері, як робити відеодзвінки та слухати музику».

Також на презентації курсу виступила Анна Захараш, директорка з корпоративних комунікацій Київстар: 

«Мета Київстар як технологічного лідера —  не лише забезпечити доступ населення до якісного мобільного інтернету, а й навчити необхідних цифрових навичок, щоб кожен зміг відчути переваги сучасних технологій — користуватись послугами онлайн, знаходити потрібну інформацію та бути на зв’язку з рідними. Ми віримо, що спільними зусиллями великого бізнесу, держави та громадського сектора ми зможемо досягти значних результатів у цьому напрямку. Саме тому ми підтримуємо проект Мінцифри та цілі держави щодо цифровізації населення».

Під час презентації відбувся діджитал-дейтинг за участі просунутих блогерів і людей поважного віку, разом вони з'ясували можливості смартфонів і мобільного інтернету. 

Нагадаємо, що 21 січня 2020 року Міністерство цифрової трансформації України запустило в тестовому режимі Національну онлайн-платформу з цифрової грамотності. А 6 лютого онлайн-платформа почала працювати офіційно. Проєкт втілено за підтримки швейцарсько-української Програми EGAP, що фінансується Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва та реалізується Фондом Східна Європа й Фондом Innovabridge. У планах уряду — навчити мінімум 6 мільйонів українців цифрової грамотності за 3 роки.

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.