Перепис населення в 2023 році: Михайло Федоров обговорив співпрацю із Францією

  Перегляди 587

Віце-прем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров зустрівся в Парижі з генеральним директором Національного інституту статистики та економічних досліджень Французької Республіки (INSEE) Жан Люком Таверньє. А також українська делегація відвідала Station F — найбільший стартап кампус у світі.

На зустрічі з Національним інститутом статистики Франції обговорили цифровізацію, розвиток штучного інтелекту та можливості для співпраці Франції та України. Зокрема в фокусі було питання організації перепису населення, роботи IT-команди та застосування французького досвіду. Також у процесі торкнулися теми використання штучного інтелекту.

У 2023 році Україна проведе офіційний перепис населення. Михайло Федоров увійшов до групи з перепису населення й став координатором напряму розвитку Державної служби статистики. Активна підготовка проєкту відбудеться наступного року.

Надалі служба статистики України буде в регулярній комунікації з французькою службою. Французька сторона, зокрема, відзначила, що цифровізація України розвивається з великою швидкістю та досягла значного прогресу в цій сфері. 

Крім того, українська делегація відвідала Station F. Це найбільший стартап кампус у світі загальною площею 34 тис. квадратних метрів, на території якого знаходиться майже тисяча різноманітних компаній. А також 24 партнерські програми для стартапів від великих корпорацій на кшталт Google, Microsoft, Ubisoft тощо.

Під час зустрічі обговорили методи роботи з венчурними фондами, життєвий цикл запуску стартапів у Station F та актуальні продукти, що розробляються зараз. Натомість ми розповіли про Український фонд стартапів, Фонд Фондів та екосистему 360 Tech Ecosystem Overview. 

Також сторони домовилися про івент, де буде презентована концепція спеціального податкового та правового режиму Дія Сity.
Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства та Комітету цифрової трансформації

Міністерство та Комітет цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт