Оцінка Технології виявлення атак презентації для Дія.Підпису: оголошено тендер

  Перегляди 267

Академія електронного управління (Естонія) в межах проєкту DT4UA, який фінансується Європейським Союзом, оголошує тендер на закупівлю послуг незалежної оцінки Технології виявлення атак презентації (PAD), що використовується в Дія.Підписі під час розпізнавання обличчя. 

Оцінка технології PAD має бути проведена відповідно до стандарту ISO/IEC  30107-3, а оцінка продуктивності біометричних метрик — відповідно до стандарту ISO/IEC 19795-2.

Оцінка PAD має охоплювати рівень складності PAD 1 і PAD 2. Також підрядник повинен підготувати звіт за результатами тестування, складений відповідно до специфікацій ISO та NIST, із оцінкою продуктивності, а також лист-підтвердження про відповідність тестування стандарту ISO/IEC 30107-3.

Окрім тестування PAD, очікується, що підрядник проведе оцінку біометричних характеристик відповідно до стандарту ISO/IEC 19795-2. За результатами буде надано звіт про випробування з відповідними метриками і лист про відповідність.

Подати заявку на участь у тендері можна до 12 липня. 

Дізнатись деталі про участь та повну інформацію щодо оцінки можна на порталі публічних закупівель Естонії — за посиланням: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/7388264/documents?group=B

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт