Отримуйте адмінпослуги швидко й зручно: три Дія.Центри відкрили на Тернопільщині та Рівненщині

Прес-офіс Міністерства
22 вересня 2023, 14:42
  Перегляди 275

Дія.Центри дають змогу за один візит отримати одразу кілька сервісів у комфортному й зручному просторі. Ще три сучасні центри запрацювали на Тернопільщині та Рівненщині.

Дія.Центр у Збаражі

Модернізований Дія.Центр розпочав роботу в Збаражі, що на Тернопільщині. Тепер понад 39 тисяч місцевих мешканців зможуть отримати 310 адмінпослуг за один візит. Зокрема, зареєструвати місце проживання чи речові права на нерухоме майно, отримати послуги у сфері земельних відносин та архітектурно-будівельної діяльності тощо. 

Центр обладнаний за принципами безбар’єрності, тож зручно отримати необхідні сервіси зможуть усі групи населення, зокрема люди з інвалідністю.  

Приміщення центру модернізували за кошти місцевого бюджету. 

Дія.Центр у Бучачі

Ще один сучасний центр на Тернопільщині розпочав роботу в Бучачі Чортківського району. Тож більше ніж 38 тисяч місцевих жителів зможуть отримувати 338 адміністративних послуг у зручному інклюзивному центрі. 

Приміщення Бучацького Дія.Центру обладнане платіжним терміналом для оплати адмінпослуг та різних платежів, простором для очікування відвідувачів, місцем для самообслуговування, ігровим простором для дітей, рецепцією та місцем для надання бізнес-консультацій. 

Реконструкцію приміщення центру здійснили за рахунок субвенції з державного, обласного та міського бюджетів.

Дія.Центр у Білій Криниці

Сучасний і зручний Дія.Центр запрацював у селі Біла Криниця, що на Рівненщині. Тепер понад 9 тисяч місцевих мешканців зможуть отримувати необхідні адмінпослуги в одному місці, замість того щоб їздити по різних держустановах. Зараз у центрі можна отримати 52 сервіси, однак кількість доступних послуг збільшуватиметься.

Приміщення центру облаштоване комфортною зоною очікування та дитячим куточком.

Центр модернізували за кошти місцевого бюджету в співпраці з донорами в межах програми розвитку ООН в Україні. Нову техніку закупили завдяки проєкту «Посилення стійкості громад у регіонах України», що фінансується урядом Великої Британії. 

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт