Отримуйте адмінпослуги швидко та зручно: запрацювали ще два Дія.Центри та модернізований ЦНАП

  Перегляди 615

Кожен українець у будь-якому куточку країни повинен швидко та зручно отримувати держпослуги замість того, щоб стояти в чергах та ходити по різних установах. Дія.Центри та модернізовані ЦНАПи дозволяють за один візит отримати одразу кілька сервісів у комфортному та зручному просторі. Нещодавно ще три сучасні центри запрацювали на Тернопільщині, Львівщині та Харківщині.

Дія.Центр у Хоростківській громаді

Новий Дія.Центр відкрився в Хоростківській міській територіальній громаді на Тернопільщині. Відтепер понад 14 тисяч жителів та місцевий бізнес зможуть отримувати якісні адмінпослуги в сучасному, інклюзивному та комфортному просторі. 

Установа надаватиме понад 220 держсервісів, а підприємці зможуть отримати там консультації. Приміщення центру обладнане для потреб осіб з інвалідністю та відвідувачів з дітьми, а також платіжним терміналом для оплати адмінзбору, банкоматом, місцем для самообслуговування та зоною очікування. Щоб швидко отримати послугу, достатньо записатися в електронну чергу. 

ЦНАП у Новояричівській громаді

На Львівщині в Новояричівській громаді розпочав роботу модернізований ЦНАП. Тепер понад 18 тисяч місцевих мешканців зможуть отримати 180 послуг в одному місці. Центр оснащений сучасною технікою, електронною чергою, місцем для самообслуговування та куточком для відвічувачів з дітьми. 

Щоб отримати необхідну послугу, не потрібен фізичний паспорт чи ксерокопії, достатньо скористатися шерингом документів через Дію. Крім того, у ЦНАП можна отримати консультацію від представників Пенсійного фонду та Бюро технічної інвентаризації.

Дія.Центр у Мерефі

У Мерефі на Харківщині ЦНАП став першим модернізованим Дія.Центром в області. Установа розташована в центрі міста та повністю обладнана для людей з інвалідністю та відвідувачів з дітьми. А також системою оплати адмінзбору, місцями для самообслуговування та е-системою керування чергою. Тепер понад 30 тисяч місцевих мешканців зможуть отримувати 280 адміністративних послуг зручно та швидко.

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт