Нові призначення CDTO в міністерствах

Прес-офіс
22 липня 2020, 18:06
alt 1112

Кабінет Міністрів України призначив CDTO у Міністерстві освіти та Міністерстві закордонних справ 

Міницифри спільно з іншими міністерствами працює над цифровою трансформацією України. Для цього у центральних органах влади, обласних адміністраціях та інших відомствах ми створюємо відповідальних за діджиталізацію – CDTO

CDTO – Chief Digital Transformation Officer, профільний заступник міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації. Поступово такі профільні заступники будуть призначені в усіх державних установах.  

У Міністерстві закордонних справ за цифровізацію відповідатиме Дмитро Сенік. До цього часу Дмитро працював Надзвичайним і Повноважним Послом України в Республіці Сінгапур, за сумісництвом у Брунеї Даруссаламі та Новій Зеландії. 

Дмитро навчався менеджменту в Київському економічному інституті. Також здобув ступінь магістра дипломатії у Середземноморській академії дипломатичних наук Мальтійського університету. Магістра державного управління – у Наньянському технологічному університеті Сінгапуру. Володіє англійською та німецькою мовами.

У міністерстві освіти за цифровізацію відповідатиме Артур Селецький. До цього Артур був керівником департаменту бізнес-аналізу в ДП "НАІС".

Артур має цікаву кар'єру: вчителя у школі, системного адміністратора, програміста, бізнес-аналітика, керівника проєктів, керівника проєктного офісу, операційного директора, виконавчого директора. Також організував одне з найбільших ІТ-ком'юніті в Україні.

У міністерствах новопризначені CDTO впроваджуватимуть е-послуги, будуть оптимізувати інформаційні системи та державні реєстри, визначатимуть, які процеси потребують цифровізації у першу чергу. 

Загалом CDTO працюють над розвитком інформаційних ресурсів, інформаційно-телекомунікаційних систем, електронних реєстрів та їх взаємодії. Також над посиленням кібербезпеки та захисту інформації – і впроваджуватиме електронні адміністративні та публічні послуги, в тому числі спрощення адміністративних процедур.

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.