Німеччина підтримує ініціативи Міністерства цифрової трансформації

Прес-офіс
19 серпня 2020, 14:06
  Перегляди 707

Віцепрем'єр-міністр Михайло Федоров зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні Анкою Фельдгузен, щоб обговорити ключові проєкти та напрями роботи Міністерства цифрової трансформації України. 

До 2024 року Мінцифри повинно досягти чотирьох ключових цілей: забезпечити громадян та бізнес онлайн-доступом до 100% публічних послуг; 95% населених пунктів, їхні соціальні об'єкти та транспортну інфраструктуру покрити високошвидкісним інтернетом; залучити до програми розвитку цифрових навичок 6 млн українців та наростити частку ІТ-бізнесу у ВВП країни до 10%. 

Вперше у Верховній Раді України створено комітет з питань цифрової трансформації, який у взаємодії з Міністерством формує політику в цій галузі через вирішення різноманітних законодавчих питань. У кожному міністерстві створено посаду заступника міністра із діджиталізації (CDTO), який відповідає за реалізацію проєктів цифрової трансформації у своїй сфері. 

“Це новий рівень менеджменту державної політики. Нам вдалося зробити історичну річ — побудувати організаційну структуру, що дозволяє реалізовувати цифрову трансформацію України швидко і якісно, пронизуючи всі сфери життя на всіх рівнях і регіонах”, — зауважив Михайло Федоров.

Він також додав, що наразі Міністерство особливу увагу приділяє реформі структури Держспецзв'язку, що відповідає за захист держави від внутрішніх і зовнішніх кіберзагроз.

У свою чергу Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Анка Фельдгузен відзначила, що європейська спільнота позитивно оцінює досягнення України в сфері електронного урядування та цифрової трансформації.

“Міністерство працює менше року, але те, що вам вдалося, нас приємно вражає. Запроваджені технологічні рішення сприяють зменшенню корупційних ризиків та інноваційному розвитку України. Німеччина відкрита для обміну досвідом з Мінцифри”, — запевнила пані Анка Фельдгузен.

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства та Комітету цифрової трансформації

Міністерство та Комітет цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт