Наймасовіше опитування у Дії: українці вирішили, чи залишити 8 березня вихідним

Прес-офіс Міністерства
06 березня 2023, 08:06
  Перегляди 864

Напередодні 8 березня українці вирішували: залишити цей день офіційним вихідним чи зробити робочим. Більшість користувачів Дії проголосували за те, щоб залишити 8 березня вихідним. Такий варіант підтримали понад 1,3 млн українців. 

Більше 703 тисяч користувачів проголосували за те, щоб зробити 8 березня робочим днем. Ще 110 тисяч українців не визначилися. 

Це опитування стало наймасовішим серед усіх 11 голосувань, які були реалізовані в Дії. У ньому взяли участь понад 2,1 млн українців. 

Результати голосування врахують у Парламенті перед ухваленням законопроєкту про 8 березня. Продовжуємо будувати електронну демократію в Дії, щоб держава враховувала думку кожного українця під час ухвалення рішень. 

Нагадаємо: у застосунку триває ще одне опитування. Українці можуть долучитися до українізації Укрзалізниці та вибрати нову назву для Південно-Західної філії. 

Опитування в Дії ініційоване за парламентської ініціативи та реалізоване Мінцифрою спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України.

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт