На Саміті Україна-ЄС в жовтні обговорять подальші кроки щодо інтеграції України до Єдиного цифрового ринку ЄС

Прес-офіс
08 вересня 2020, 11:29
alt 574

Саміт між Україною та ЄС відбудеться 1 жовтня 2020 року. На порядку денному Саміту є питання оновлення Угоди про асоціацію та поступового приєднання України до Єдиного цифрового ринку ЄС. 

Україна розробила та надіслала у 2018 році ЄС Дорожню карту інтеграції України до Єдиного цифрового ринку ЄС у секторі телекомунікаційних послуг, що є основою цифрової інтеграції. У зв’язку з цим, Європейська Комісія ініціювала багатофазовий процес оцінки Дорожньої карти та підтримки прогресу України у цифровому секторі.

Першу фазу оцінки Дорожньої карти Сторона ЄС завершила у середині 2019 року, за результатами чого профільні директорати Єврокомісії визначили акти права ЄС, якими запропонували оновити Доповнення XVII-3 до Угоди про асоціацію між Україною та ЄС та імплементувати їх в національне законодавство, за чим послідувала наступна фаза, а саме - виїзна оцінка Експертною місією ЄС. Експерти працювали в Україні майже рік і підготувати комплексний звіт з детальними  рекомендаціями в юридичній та практичній площинах. Такий багатовекторний підхід дозволить нам зробити той самий 'квантовий стрибок' з метою досягнення максимальної правової еквівалентності з правом ЄС у сфері цифрової економіки та стати рівноправним партнером у завершенні формування Єдиного цифрового ринку ЄС, отримуючи від цього взаємні економічні  вигоди.

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.