Мобільний застосунок Дія завантажили вже 2 млн українців!

Прес-офіс
06 квітня 2020, 19:49
alt 1627

Міністерство цифрової трансформації запустило мобільний застосунок Дія два місяці тому, і за цей час його завантажили вже понад 2 млн українців. А саме:

  • 2 025,611 – унікальних користувачів
  • 1 651,808 – авторизованих користувачів

Дія залишається одним серед найпопулярніших застосунків в українських Play Market та AppStore!

  • 1 346,706 – користувачів Android 
  • 670,77 – користувачів iOS

Зараз у застосунку доступні електронне посвідчення водія та техпаспорт. Крім того, від 15 березня тестується е-студентський. А вже зовсім скоро буде запущено бета-тестування цифрових паспортів (ID-карток) та цифрових закордонних паспортів. 

Зверніть увагу, що документи в Дії є посвідченням особи, їх можна пред'являти у разі потреби правоохоронним органам. Згідно із постановами КМУ 956 від 23.10.2018 “Про реалізацію експериментального проекту щодо застосування електронного посвідчення водія та електронного свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу” та №1051 від 18.12.2019 “Про реалізацію експериментального проекту щодо застосування електронних студентських (учнівських) квитків”, цифрові посвідчення водія, техпаспорт та е-студентські мають таку саму юридичну силу, що й оригінали.   

Це особливо актуально зараз, в умовах карантину, коли усі громадяни мають носити із собою документи. Тепер можна не хвилюватися, що залишили посвідчення вдома. 

У Дії можна пройти ідентифікацію через систему BankID НБУ. До системи підключені вже 14 українських банків, серед яких є і ПриватБанк. Це надійний спосіб підтвердити особу через свій банк. 

Завантажити безкоштовний мобільний застосунок Дія та отримати цифрові документи, які завжди під рукою, можна у App Store чи Google Play:

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.