Мобільний застосунок Дія можна буде використовувати у магазинах Цитрус

alt 295

З 2021 року за цифровими документами у мобільному застосунку Дія клієнти Цитрусу зможуть оформлювати кредити та страхування, а також здійснювати повернення товару. 

"Це перший досвід українського рітейлера електронної техніки у цифровізації документів. Оформлення кредиту чи страхування, повернення товару буде зручним та швидким для обидвох сторін. Продовжуємо працювати над тим, щоб цифровими документами можна було скористатися будь-де", — зазначив Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров. 

Крім цього, з 3 по 17 грудня Мінцифра спільно з мережею магазинів Цитрус проводять соціальний проект «Доступний смартфон» в Харкові. В рамках проєкту магазин пропонує знижки на покупку смартфонів в регіоні та проводить челендж в соцмережах #онукивсмартфоні. Завдання челенджу — забезпечити смартфонами старше покоління, допомогти їм підвищити рівень цифрових навичок та завжди бути на зв'язку.

Зараз соціальний проєкт проводиться лише у Харкові. У майбутньому планується організовувати такі акції і у інших містах. 

Мобільний застосунок Дія відкриває українцям доступ до 9 цифрових документів та 6 зручних державних сервісів. Запровадження можливості користуватися цифровими документами у сфері рітейлу зможе підняти клієнтський досвід покупця на якісно новий рівень.

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.