Міжнародна конференція про безпечний онлайн від Мінцифри та МВС

  Перегляди 1469

19-20 січня 2021 року Міністерство цифрової трансформації України спільно з Міністерством внутрішніх справ за підтримки Консультативної місії Європейського Союзу та Міжнародного союзу електрозв'язку провели міжнародну конференцію за підсумками роботи минулого року «Безпечний онлайн 2020: Сучасні виклики». 

«Безпека онлайн — один із стратегічних пріоритетів Мінцифри. Ми впроваджуємо комплексний підхід у цьому напрямку — як-от створення і впровадження концепцій, що посилять онлайн-безпеку в країні. Ми з МВС проводимо масштабну міжнародну конференцію, в якій охоплюємо всі аспекти безпеки онлайн. Це майданчик, на якому шукають шляхи, як зробити цифрове середовище безпечним для українців з урахуванням світового досвіду».

Михайло Федоров,
Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України

Конференція відбулась в інноваційному відеоформаті — безкоштовно подивитися два дні лекцій і панельних дискусій можна на YouTube-каналі Мінцифри.

У фокусі обговорень та лекцій:
  • сучасні небезпеки Інтернету та способи боротьби з ними;

  • шляхи побудови безпечнішого онлайн-простору в Україні;

  • вплив порнографічного контенту на свідомість дітей і дорослих;

  • протидія сексуальному насильству в цифровому середовищі;

  • фільтрація контенту та законодавство;

  • штучний інтелект;

  • поради батькам щодо безпеки дітей в Інтернеті;

  • дезінформація та фейки.

Участь у конференції взяли понад 35 спікерів із різних країн.

Конференція відбулась в інноваційному відеоформаті — безкоштовно подивитися два дні лекцій і панельних дискусій можна на YouTube-каналі Мінцифри

«Сьогодні держава об’єднує зусилля навколо безпеки людини онлайн. МВС піднімає цю проблему на рівень державної політики, вводить нові стандарти правоохоронної діяльності, ставлячи людину та її безпеку на перший план у системі безпеки та правопорядку». 

Тетяна Ковальчук,
Заступник Міністра внутрішніх справ

«Кіберпростір не має кордонів, як і діяльність кіберзлочинців. Однак правоохоронні органи обмежені кордонами своєї держави, і це – виклик. На жаль, кіберзлочинці та кіберугрупування цілком усвідомлюють ці обмеження. Ось чому освіта та підвищення обізнаності є настільки важливими»

Антті Хартікайнен, 
голова Консультативної місії Європейського Союзу (КМЄС) в Україні

«Пандемія COVID-19 встряхнула світ та темп розвитку суспільства, одночасно встановлюючи нові стандарти життя «у новій нормальності». В основі цього безпрецедентного переходу лежать наші діти та молодь. Як спеціалізоване агентство ООН з питань ІКТ, МСЕ призначений підтримувати роботу уряду України та всіх наших членів у забезпеченні безпечного, стійкого та інклюзивного кіберпростору».

Дорін Богдан-Мартін,
Директор Міжнародного союзу електрозв’язку

Інформаційний партнер: Українське національне інформаційне агентство «Укрінформ».

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт