Мінцифри запускає push-повідомлення у застосунку Дія

Прес-офіс
07 квітня 2020, 12:06
alt 2081
alt 2

Користувачі мобільного застосунку Дія зможуть отримувати push-повідомлення, що інформуватимуть їх про ситуацію, спричинену пандемією коронавірусу. 

Перші повідомлення стосуються умов карантину. Згодом користувачі отримуватимуть у форматі push-повідомлень новини про рішення Уряду, практичні рекомендації, як убезпечити себе від зараження, та інше. Ініціатива запущена з метою інформування українців, що у результаті допоможе уповільнити та зрештою зупинити розповсюдження вірусу в Україні. 

«Систематизовані повідомлення дозволять користувачам Дія бути в курсі останніх нововведень щодо режиму карантину. Таким чином держава  пропагуватиме відповідальне ставлення до здоров’я – свого та оточуючих. Пуш-повідомлення у Дії покликані оперативно надавати українцям релевантну, актуальну та достовірну інформацію від держави», – зазначив Віцепрем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. 

Нагадаємо, Дія – мобільний застосунок, покликаний відкрити українцям доступ до цифрових документів. Кількість користувачів Дії складає вже понад 2 млн українців. Зараз вони мають доступ у смартфоні до посвідчення водія та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, а також цифровий студентський квиток і можливість протестувати біометричний закордонний паспорт та ID-картку. 

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.