Мінцифри запускає push-повідомлення у застосунку Дія

Прес-офіс
07 квітня 2020, 09:06
  Перегляди 7079

Користувачі мобільного застосунку Дія зможуть отримувати push-повідомлення, що інформуватимуть їх про ситуацію, спричинену пандемією коронавірусу. 

Перші повідомлення стосуються умов карантину. Згодом користувачі отримуватимуть у форматі push-повідомлень новини про рішення Уряду, практичні рекомендації, як убезпечити себе від зараження, та інше. Ініціатива запущена з метою інформування українців, що у результаті допоможе уповільнити та зрештою зупинити розповсюдження вірусу в Україні. 

«Систематизовані повідомлення дозволять користувачам Дія бути в курсі останніх нововведень щодо режиму карантину. Таким чином держава  пропагуватиме відповідальне ставлення до здоров’я – свого та оточуючих. Пуш-повідомлення у Дії покликані оперативно надавати українцям релевантну, актуальну та достовірну інформацію від держави», – зазначив Віцепрем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. 

Нагадаємо, Дія – мобільний застосунок, покликаний відкрити українцям доступ до цифрових документів. Кількість користувачів Дії складає вже понад 2 млн українців. Зараз вони мають доступ у смартфоні до посвідчення водія та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, а також цифровий студентський квиток і можливість протестувати біометричний закордонний паспорт та ID-картку. 

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт