Мінцифри розширює співробітництво з Viber

Прес-офіс
05 травня 2020, 18:01
alt 1082

Мінцифри розширює майданчики для комунікації та вже створило спільноти у Viber: 

  • Дія, де публікується інформація про онлайн-сервіси державних послуг
  • Дія.Цифрова освіта з інформацією про нові освітні серіали на онлайн-платформі з цифрової грамотності
  • чат Дія.Цифрова освіта для вчителів для обміну інформацією
  • Fedorov, де Віцепрем'єр-міністр України – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров публікує інсайди Дії та Мінцифри. 

Це єдині верифіковані та підтверджені спільноти Міністерства цифрової трансформації у Viber, в яких публікується достовірна інформація з офіційних джерел Мінцифри. 

На думку заступника Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерії Іонан, головна перевага співробітництва з Viber полягає в тому, що це найбільш популярний месенджер в Україні, яким активно користуються мільйони громадян. «Ми очікуємо від партнерства збільшення кількості українців, які користуватимуться всіма можливостями, які надає Дія. Від отримання державних послуг онлайн до навчання на Національній онлайн-платформі з цифрової грамотності», — наголосила Валерія Іонан.  

Керівник проєкту Дія Мстислав Банік підкреслив, що філософія Дії полягає в тому, щоб держава була простою, зрозумілою та близькою українцям. «Саме тому ми дуже швидко прийняли рішення про співпрацю з Viber. За час роботи мобільного застосунку та порталу саме через Viber ми отримали найбільшу кількість звернень до служби підтримки Дії. Зараз розширюємо співпрацю та робимо комунікацію з українцями ще більш зручною. Мене особисто, як керівника Дії, дуже надихає запал команди Viber Україна та їхнє бажання плідно співпрацювати з Дією», — заявив Мстислав Банік.

«В Україні Viber встановлений на 98% смартфонів. Наша мета — поєднати всі необхідні сервіси та функції так, щоб мільйони наших користувачів могли вирішувати свої повсякденні завдання в рамках свого улюбленого додатка. Ми раді тому, що 94% студентів в Україні використовують Viber як інструмент для організації дистанційного навчання. Саме з цього почалася наша співпраця з Міністерством цифрової трансформації. В майбутньому ми плануємо ретельно працювати над розширенням нашого партнерства з міністерством, щоб охопити ще більше напрямків», —  стверджує Атанас Райков, старший директор Viber у Європі, Північній Африці та на Близькому Сході.

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.