Мінцифра відзначила героя соціального проєкту від Google

Прес-офіс
17 грудня 2019, 18:43
alt 326

17 грудня в столичному кінотеатрі «Ліра» відбулась презентація соціального проєкту Google For Life. Мета проєкту — мотивація українських користувачів до вивчення та використання сучасних технологій у повсякденному житті. 

Заступник міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан нагородила подякою одного з героїв діджиталізації проєкту Google For Life - підприємця Олега Костюкевича, який активно використовує в своїй діяльності цифрові інструменти та історія якого є показовим прикладом наслідування для інших.

Він — директор digital-агентства, сертифікований фотограф Google – додав на Google Карти понад 1.000 місць і майже 19.000 фотографій, відповів на 50.000 питань. Його фотографії на Картах Google налічують понад 100.000.000 переглядів.

В основу соціального проекту Google For Life лягла ідея того, як Google впливає на соціально-економічний розвиток українського суспільства завдяки своїй технологічній експертизі і як змінює повсякденне життя різних людей. Щоб це продемонструвати, в рамках проекту представлена серія відеороликів, героями яких стали звичайні українці з унікальним досвідом використання інструментів Google. Відео можна подивитися подивитися на офіційному YouTube каналі проєкту.

Представник компанії Google відзначив співпрацю компанії з урядом і дав високу оцінку ініціативам Мінцифри в сфері діджиталізації.

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.