Мінцифра відзначила героя соціального проєкту від Google

Прес-офіс
17 грудня 2019, 16:43
alt 278

17 грудня в столичному кінотеатрі «Ліра» відбулась презентація соціального проєкту Google For Life. Мета проєкту — мотивація українських користувачів до вивчення та використання сучасних технологій у повсякденному житті. 

Заступник міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан нагородила подякою одного з героїв діджиталізації проєкту Google For Life - підприємця Олега Костюкевича, який активно використовує в своїй діяльності цифрові інструменти та історія якого є показовим прикладом наслідування для інших.

Він — директор digital-агентства, сертифікований фотограф Google – додав на Google Карти понад 1.000 місць і майже 19.000 фотографій, відповів на 50.000 питань. Його фотографії на Картах Google налічують понад 100.000.000 переглядів.

В основу соціального проекту Google For Life лягла ідея того, як Google впливає на соціально-економічний розвиток українського суспільства завдяки своїй технологічній експертизі і як змінює повсякденне життя різних людей. Щоб це продемонструвати, в рамках проекту представлена серія відеороликів, героями яких стали звичайні українці з унікальним досвідом використання інструментів Google. Відео можна подивитися подивитися на офіційному YouTube каналі проєкту.

Представник компанії Google відзначив співпрацю компанії з урядом і дав високу оцінку ініціативам Мінцифри в сфері діджиталізації.

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.