Мінцифра та Siemens просуватимуть цифровізацію в реальному секторі економіки

  Перегляди 811

Міністерство цифрової трансформації України та Siemens просуватимуть цифровізацію в реальному секторі економіки. Для цього Мінцифра підписала меморандум із компанією «СІМЕНС Україна».

Реальний сектор економіки охоплює сукупність галузей, які виробляють матеріальні та нематеріальні товари та послуги (за винятком фінансово-кредитних і біржових операцій).

Мінцифра та Siemens домовились:

  • сприяти впровадженню цифрової освіти, зокрема, STEM (Science, Technology, Engineering and Mathematics) дисциплін та освітнього процесу в Центрах компетенцій Siemens на базі закладів вищої освіти України технічного спрямування та в центрах підтримки підприємництва Дія.Бізнес
  • сприяти розвитку цифрової трансформації промисловості
  • підвищувати кваліфікацію та навчання бізнесменів-промисловців у Центрі компетенцій Siemens і центрах підтримки підприємництва Дія.Бізнес
  • проводити спільні заходи з метою просування цифровізації в реальному секторі економіки. 

Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан підкреслила, що для Мінцифри важливо співпрацювати з представниками приватного сектору, які мають експертизу в цифрових трансформаціях, для ефективної реалізації національного проєкту з розвитку підприємництва Дія.Бізнес.

Генеральний директор Сіменс Україна Мачей Зєліньскі: «Будучи представником промислової групи, зосереджуючись на галузях промисловості, енергетики та інфраструктури, я бачу нагальну потребу сприяти впровадженню цифровізації особливо у реальному секторі економіки. Кожна компанія у кожній галузі значною мірою залежить від цього мегатренду. Уряд та бізнес мають докладати спільних зусиль для того, щоб створювати належні можливості для розвитку бізнесу та суспільства, щоб залишатися актуальними в цифровому середовищі, досягати зростання, і бути конкурентними. Компанії та уряд мають діяти як рушійна сила, зосереджуючись на розвитку своєї цифрової стратегії та цифрових можливостей по всьому ланцюжку створення вартості».

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства та Комітету цифрової трансформації

Міністерство та Комітет цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт