Мінцифра та Львівський ІТ Кластер досліджуватимуть ІТ-сферу України

Прес-офіс Міністерства
17 листопада 2021, 13:37
  Перегляди 299

Мінцифра та Львівський IT Кластер підписали меморандум про співпрацю в межах дослідження IT Research. Ним займається IT Кластер та проєкт Мінцифри — платформа Ukrainian Tech Ecosystem Overview.

IT Research — це масштабне дослідження, яке проводиться вже 6 років поспіль. Цього року воно буде стосуватися Львова та Івано-Франківська.

«Ми дуже раді, що Львівський ІТ Кластер долучився до надважливого проєкту Мінцифри та провідних українських ІТ-спільнот для створення відкритої онлайн-платформи технологічної екосистеми України — Ukrainian Tech Ecosystem Overview. Це дозволить Україні увійти до європейської екосистеми стартапів та більш потужно проявитися на світовому ІТ-ринку», — зазначає Антон Мельник, керівник проєкту Технологічної Екосистеми України.

Дані дослідження IT Research публікуватимуть на платформі Ukrainian Tech Ecosystem Overview. Це дасть змогу актуалізувати дані платформи, адже звіт простежує тенденції ІТ-ринку, зміни в індустрії та її вплив на економіку певного міста. Зокрема, дослідження містить інформацію про кількість компаній та ІТ-фахівців у місті, дає актуальні дані про портрет спеціалістів галузі. 

«Ми проводимо незалежне аналітичне дослідження IT Research уже вшосте. Залучення цих даних до онлайн-платформи Ukrainian Tech Ecosystem Overview покращить та підсилить інформацію, яка вже є на платформі. Зокрема, дасть більш точну картину того, що реально відбувається на ринку Львова. Це дозволить ефективніше взаємодіяти та розвиватися всім учасникам ІТ-індустрії країни», — зазначає Степан Веселовський, СЕО, Львівського ІТ Кластеру.

Також цьогорічний IT Research буде містити дані про ефективність дистанційної роботи ІТ-спеціалістів, вплив карантину на умови праці та ставлення до вакцинації понад двох тисяч працівників на кількох сотень компаній зі Львова та Івано-Франківська.

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства та Комітету цифрової трансформації

Міністерство та Комітет цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт