Мінцифра та Ericsson співпрацюватимуть задля розвитку мереж нового покоління 4G (LTE-Advanced) та 5G

Прес-офіс
25 лютого 2020, 15:12
alt 718

Міністерство цифрової трансформації України та компанія Ericsson, один із світових лідерів у галузі інформаційно-комунікаційних технологій підписали Меморандум про співпрацю. Сторони мають за мету реалізувати проекти  з розвитку  фіксованих і мобільних систем зв’язку нового покоління 4G (LTE-Advanced) та 5G для подальшої інформатизації країни та нарощування цифрового потенціалу громадянського суспільства.

В межах Меморандуму Ericsson та Міністерство цифрової трансформації  України будуть вивчати і застосовувати в Україні досвід інших країн, які на сьогоднішній день є світовими лідерами з розвитку телекомунікаційної  індустрії, а саме Сполучені Штати Америки, Південна Корея та Китай. Сторони планують створити робочу групу із представників компанії Ericsson (як локальних, так і іноземних) та представників Мінцифри, в межах якої Ericsson надасть міністерству необхідну технічну експертизу в галузі розвитку мобільного та фіксованого інтернету та забезпечить консультаційну та інформаційну підтримку міністерству з питань еволюції систем мобільного зв’язку, частотної стратегії та ліцензійної політики.

Заступник Міністра цифрової трансформації з питань розвитку цифрової інфраструктури Олександр Шелест зазначає:  “Мета Мінцифри – забезпечити у найближчі п’ять років покриття більшості території країни якісним високошвидкісним інтернетом. Це можливо за умови, якщо в Україні застосовуватимуться найсучасніші технології. Тому ми повинні спланувати їх впровадження та створити відповідні умови на ринку. Для цього будемо використовувати досвід прогресивних країн та знаходити вичерпну інформацію. Співпраця з компанією Ericsson, яка має величезний досвід роботи із провідними операторами світу, дозволить нам використовувати найбільш ефективні підходи інших країн для розробки дорожньої карти впровадження новітніх технологій в Україні”.

Ярослав Ніцак, генеральний директор Ericsson в Україні: «Розвиток інформатизації для нашої країни є важливим кроком в бік будування більш ефективної та сильної держави. Якісний інтернет та надання доступу кожному громадянину є необхідною обов’язковою умовою для розвитку інформаційного суспільства в Україні, поглиблення цифрових навичок громадян. Ми як технологічний лідер готові ділитися своєю експертизою та раді підтримати Міністерство цифрової трансформації  України на шляху до формування цифрової держави».

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.