Мінцифра: протягом 2020 року понад 8 млн українців авторизувалися у системі id.gov.ua.

alt 604

За 2020 рік понад 8 млн авторизацій здійснено, а 56 схем е-ідентифікації стали доступними в системі ICEI id.gov.ua.

Міністерство цифрової трансформації запустило оновлену платформу, яка надає зручну та безпечну електронну ідентифікацію за допомогою електронних підписів, Mobile-ID та BankID: https://id.gov.ua. Завдяки цій системі отримувати електронні послуги ще простіше і швидше, використовуючи кваліфікований електронний підпис. 

Система допоможе вам отримувати публічні послуги онлайн, користуватися електронним документообігом та спростить ведення бізнесу. 

"Мінцифра прагне, щоб українці були впевнені в безпеці своїх даних. Саме тому ми перевіряємо всі продукти на відповідність законодавству. Платформа має атестат КСЗІ, а персональні дані захищені належним чином та використовуються лише за безпосереднім призначенням".

Людмила Рабчинська,
заступниця Міністра цифрової трансформації України

Якщо ви зустрічаєте на сайтах поле «Авторизуватися за допомогою ICEI» — знайте, що тут ви можете швидко та безпечно пройти електронну ідентифікацію.

Ознайомитися із усіма можливостями електронного підпису та розібратися із тим, як поводитися з персональними даними, можна завдяки 2 освітнім серіалам на платформі Дія.Цифрова освіта. Це 14 серій тривалістю до 8 хвилин. 

Серіали доступні тут:

  1. Освітній серіал "Персональні дані"
  2. Освітній серіал "Електронний підпис"

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.